(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
Заев од Радовиш: Многу е важно да се обединиме сите, се бориме за вистински вредности, да продолжи економскиот раст
Заев од Радовиш: Многу е важно да се обединиме сите, се бориме за вистински вредности, да продолжи економскиот раст

ГЕРО НЕМАЈЌИ ЗА ШТО ДА МУ СЕ ФАТИ НА ЗАЕВ, ИЗМИСЛУВА НЕКАКВА ИДНА ЦЕНЗУРА И ПАНИЧИ ЗА НЕШТО ШТО МУ СЕ СОНИЛО ДЕКА ЌЕ СЕ СЛУЧУВА ВО ЗЕМЈАВА??!?!

Прилично е очајно кога сакаш да и најдеш замерка на владата и притоа користиш проблеми кои тебе ти се причиниле дека допрва ќе дојдат?!?!

Значи во моментов нема доволно голем проблем за јака колумна па Геро си замислува некаква идна ЦЕНЗУРА која он наводно ја насетил и урла и паничи паѓа во хистеричен транс за нешто што само он го видел а никој друг не го видел дека ќе се деси?!?!

Небаре некаков астероид иде накај Македоња и само Геро го видел од вилата во горна Матка и сега ние баш на Геро треба да му веруваме и да кризираме, Геро бомбардерот на Орце Камчев?!

Комичен комичен тип, но толку блесаво се извалка со приказните за КИКИ И ФРИКИ кога беше медиска испостава на вмровската афера РЕКЕТ со кој ВМРО ДПМНЕ се обиде да се врати на власт, што веќе никој за ништо не му верува.

Но ако, нека се мачи човекот, барем вака и дели комплименти на власта кога нема нешто постоечко што критикува па мора да измислува идни проблеми за да најде чарка односно влакно во јајцето.

Црната кампања против Филипче одамна пропадна како пројекат.

Колумна на Саше Ивановски Политико
Уредник на мактел.мк

loading...

ANIMEFLIX: Pokemon: Meloetta's Moonlight Serenade (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl dubbed anime

Website https://animedao.nl: Watch Naruto: Shippuden (Dub) animedao Episode 500 animedao online

Watch Rio: Rainbow Gate! Special (Dub) Episode Full

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Cycling74: https://cycling74.com/author/60d44258a87778412f9b01cc

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimebe/