КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО НА РАБОТНИ ПРОЕКТИ ШИРУМ СВЕТОТ ЗА СИТЕ ДОСЕГАШНИ И ИДНИ ПОЖАРНИКАРИ од тимот на MACEDONIAN FIRE WATCHERS
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО НА РАБОТНИ ПРОЕКТИ ШИРУМ СВЕТОТ ЗА СИТЕ ДОСЕГАШНИ И ИДНИ ПОЖАРНИКАРИ од тимот на MACEDONIAN FIRE WATCHERS
РАБОТА НА БРОД - ОТВОРЕНИ МЕНАЏЕРСКИ ПОЗИЦИИ
РАБОТА НА БРОД - ОТВОРЕНИ МЕНАЏЕРСКИ ПОЗИЦИИ
РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА – ЗА СТУДЕНТИ 3 (три) МЕСЕЧЕН РАБОТЕН ПРОЕКТ
РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА – ЗА СТУДЕНТИ 3 (три) МЕСЕЧЕН РАБОТЕН ПРОЕКТ
ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ БИТИКИ ВЕТИ ДЕКА ВЛАДАТА И ПОНАТАМУ ЌЕ ВЛОЖУВА ВО БИТОЛА
ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ БИТИКИ ВЕТИ ДЕКА ВЛАДАТА И ПОНАТАМУ ЌЕ ВЛОЖУВА ВО БИТОЛА
Кондовски на заедничка маса со членови на спортските клубови во Битола
Кондовски на заедничка маса со членови на спортските клубови во Битола
Прва средба на највисоко ниво со новата американска администрација: Шекеринска на состанок со секретарот за одбрана на САД, Лојд Остин III
Прва средба на највисоко ниво со новата американска администрација: Шекеринска на состанок со секретарот за одбрана на САД, Лојд Остин III
ТЕМЕЛКОВСКИ: Денеска во населбата Драчево почнавме со активности за асфалтирање на улиците: „Таки Даскалот“ и „Филип Клајиќ“. Покрај ова, на барање на жителите, во селото Драчево, ја поплочивме улицата „Домазетовска“
ТЕМЕЛКОВСКИ: Денеска во населбата Драчево почнавме со активности за асфалтирање на улиците: „Таки Даскалот“ и „Филип Клајиќ“. Покрај ова, на барање на жителите, во селото Драчево, ја поплочивме улицата „Домазетовска“

ИСИС НЕ ЈА МРАЗИ ТОЛКУ ЗЕМЈАВА КАКО ШТО ЈА МРАЗАТ ВМРОВЦИТЕ: ПРВО КОЧЕА ЗА НАТО И ЕУ, СЕГА КОЧАТ ПОПИС, КОЧАТ КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР, КОЧАТ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ, БАРААТ ПРЕДВРЕМЕНИ СО ШТО ЈА КОЧАТ ЕКОНОМИЈАТА, ВО ЕУ ЈА ОЦРНУВААТ ЗЕМЈАТА СО ЛАЖНИ ОБВИНУВАЊА…

Добро што гадови ќе беа ова ВМРОВЦИТЕ?!?!?!

Кочеа НАТО и ЕУ со тоа што беа против договорите од Преспа и тој со Бугарија, бојкот на референдум, не сакаа да гласаат во собрание за амандманите…

Сега кочат попис со што ја саботираат економијата која зависи од тоа да знае со што располага земјата, работна сила, имот, бизниси, ресурси…

Сега го кочат и новиот клинички центар, што да се каже за ова…

Се закануваат и дека ќе ги закочат локалните избори, бараат отпечатоци ова она само да не ги биде затоа што знаат дека ќе изгубат…

А бараат и предвремени избори со што ја кочат економијата која бара мирни 4 години без изборни драми за да може бизнисот да се развива без неизвесност дека власта ќе се смени а со тоа и законите и правилата на игра…

Па добро бе, ИСИС да беа па немаше долку да ја мразат земјава и толку штетно да дејствуваат. Што багра ќе беше ова ВМРО ДПМНЕ, што стока ќе беше тоа анти народна и анти државна?!?!

loading...

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

AnimeTV: Sakura Wars: The Gorgeous Blooming Cherry Blossoms (Dub) anime episode 6 online free at https://animetv.cc anime tv shows

Website https://4anime.biz: Watch My Hero Academia 2 (Dub) 4anime Episode 25 4anime safe

GoGoAnime: Dragon Goes House-Hunting anime episode 12 online free at https://gogoanime.be one punch man season 2 gogoanime

Animeflixnl tumblr: https://animeflixnl.tumblr.com/

Ello: https://ello.co/gogoanimebe