МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ

КАКО САМО ГО ПОТЦЕНИВТЕ ЗАЕВ – ГО НАВРЕДУВАВТЕ СО ЦРПНАТ, ГЛУП, СЕЉАК, НЕПИСМЕН, МРДНАТ, АМА МУРТИНЕЦОТ ВЕ СИМНА ОД ВЛАСТ, ВЕ НАТЕРА ДА МУ ПОМОГНЕТЕ ЗА НАТО, А ПОТОА ВЕ ПОАПСИ КАКО ГЛУВЦИ!!!

Ееееј човече опасен бил овој Заев, цццц…

Вака кога ќе го видиш, малечок, ситен, така насмеан, си велиш абе овој некој Струмички заебант…

Токму тоа ги збуни ВМРОВЦИТЕ, си велеа абе овој сељак, глуп, неписмен, мрднат…

Го навредуваа, го исмеваа, го плукаа, си играа со него мајтап, го опсипуваа со епитети црпнат, му ставаа фотки од карневалот маскиран во јапонски кловн…

И на крај, кој е билансот? Ги симна од власт, ги натера да му помогнат да ја внесе земјата во НАТО а потоа ги поапси како глувци и ќе им зеде се што украле!!!

Потфат за чиста десетка! Потфат за респект!

ПОКЛОН ДО ЗЕМЈА НАШ ЛИДЕРУ, ГОЛЕМ МАНГУП ИСПАДНА, ДА СИ НИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДА НЕ ВОДИШ ВО НОВИ ПОБЕДИ И НОВИ ТРИУМФИ ПРОТИВ ЗЛОТО!!!

loading...

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - Battle in Egypt Episode 24

GoGoAnime: Hakkenden -Eight Dogs of the East- Season 2 (Dub) anime episode 13 online free at https://gogoanime.be death note gogoanime

Haru no Ashioto The Movie: Ourin Dakkan Episode Full

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/animefreakws/about-me/

Provenexpert: https://www.provenexpert.com/animeflixnl/?mode=preview