Георгиевски до ВМРО-ДПМНЕ: Оставив 3 милиони евра во општинската каса и нула долгови
Георгиевски до ВМРО-ДПМНЕ: Оставив 3 милиони евра во општинската каса и нула долгови
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ: ЌЕ ОСТАНЕМЕ ДА ЖИВЕЕМЕ ВО КАРПОШ СО ФАМИЛИЈАТА, НЕМА ДА СЕ СЕЛИМЕ ВО ПРЕМИЕРСКАТА ВИЛА НА ВОДНО
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ: ЌЕ ОСТАНЕМЕ ДА ЖИВЕЕМЕ ВО КАРПОШ СО ФАМИЛИЈАТА, НЕМА ДА СЕ СЕЛИМЕ ВО ПРЕМИЕРСКАТА ВИЛА НА ВОДНО
АЈДЕЕЕ, НЕМААТ ОПШТИНСКА ЗГРАДА А ЌЕ ГРАДЕЛЕ СТАДИОН, ОВА САМО НА ЗАБЕГАН ВМРОВЕЦ МОЖЕ ДА МУ ТЕКНЕ, ОВА Е ТАА ФОНТАНИ-ФАСАДИ-СПОМЕНИЦИ ЗАБЕГАНОСТ КОЈА ГИ КРАСИ ВМРОВЦИТЕ СО ДЕЦЕНИИ: ФФМ и општина Аеродром ќе градат стадион
АЈДЕЕЕ, НЕМААТ ОПШТИНСКА ЗГРАДА А ЌЕ ГРАДЕЛЕ СТАДИОН, ОВА САМО НА ЗАБЕГАН ВМРОВЕЦ МОЖЕ ДА МУ ТЕКНЕ, ОВА Е ТАА ФОНТАНИ-ФАСАДИ-СПОМЕНИЦИ ЗАБЕГАНОСТ КОЈА ГИ КРАСИ ВМРОВЦИТЕ СО ДЕЦЕНИИ: ФФМ и општина Аеродром ќе градат стадион
ОБВИНИТЕЛKATA ОД ЊУЈОРК НАЈДЕ ДОВОЛНО ДОКАЗИ ДЕКА ТРАМП И НЕГОВИТЕ ДЕЦА НАПРАВИЛЕ ДАНОЧНА ИЗМАМА, ГО ПОВИКА СУДОТ ДА ГО ПОВИКА ТРАМП ДА СВЕДОЧИ
ОБВИНИТЕЛKATA ОД ЊУЈОРК НАЈДЕ ДОВОЛНО ДОКАЗИ ДЕКА ТРАМП И НЕГОВИТЕ ДЕЦА НАПРАВИЛЕ ДАНОЧНА ИЗМАМА, ГО ПОВИКА СУДОТ ДА ГО ПОВИКА ТРАМП ДА СВЕДОЧИ
ЗОШТО ОВОЈ ЧОВЕК ТОЛКУ ГО МРАЗИ МАКЕДОНСКИОТ НАРОД: КАМЧЕВ БАРА НИЕ ДАНОЧНИТЕ ОБВРЗНИЦИ ДА МУ ГИ ВРАТИМЕ 1,5 МИЛИОНИ ЕВРА СО КОИ ГИ ПОТКУПУВАЛ БОКИ И КАТИЦА ЗА ДА СЕ СПАСИ ОД ЗАТВОР?!?!
ЗОШТО ОВОЈ ЧОВЕК ТОЛКУ ГО МРАЗИ МАКЕДОНСКИОТ НАРОД: КАМЧЕВ БАРА НИЕ ДАНОЧНИТЕ ОБВРЗНИЦИ ДА МУ ГИ ВРАТИМЕ 1,5 МИЛИОНИ ЕВРА СО КОИ ГИ ПОТКУПУВАЛ БОКИ И КАТИЦА ЗА ДА СЕ СПАСИ ОД ЗАТВОР?!?!
Мицкоски со старите финти на Груевски, прави обид за пуч во ЛДП, реагираат од партијата
Мицкоски со старите финти на Груевски, прави обид за пуч во ЛДП, реагираат од партијата
(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ИМА МНОГУ ЧУДНИ РАБОТИ ВО НАШЕТО СУДСТВО, ЗОШТО МИЈАЛКОВ И КАМЧЕВ МОЖАТ ДА СИ ЈА КУПАТ СЛОБОДАТА СО БРДО ПАРИ, А ОБИЧНИОТ НАРОД КОН Е СИРОМАШЕН СКАПУВА ПО ПРИТВОРИ?
(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ИМА МНОГУ ЧУДНИ РАБОТИ ВО НАШЕТО СУДСТВО, ЗОШТО МИЈАЛКОВ И КАМЧЕВ МОЖАТ ДА СИ ЈА КУПАТ СЛОБОДАТА СО БРДО ПАРИ, А ОБИЧНИОТ НАРОД КОН Е СИРОМАШЕН СКАПУВА ПО ПРИТВОРИ?
Грковска-Брнз: Продолжува поддршката и соработката за унапредување на демократските процеси и стратешките реформи
Грковска-Брнз: Продолжува поддршката и соработката за унапредување на демократските процеси и стратешките реформи

НА КРАЈ СЕ ШТО КАЖАА ВМРОВЦИТЕ ЗА НИКИ ИСПАДНА ТОЧНО – СЕГА ФАЛИ УШТЕ ДИМИТРОВ ДА НИ КАЖЕ ДЕКА БИЛ ПРОТИВ ПРЕСПАНСКИОТ ДОГОВОР АМА БИЛ УЦЕНЕТ ОД КЛЕТИТЕ ПРЕДАВНИЧКИ КОМУЊАРСКИ СИЛИ КОИ ГО КИДНАПИРАЛЕ И ГО НАПРАВИЛЕ МИНИСТЕР

Пишува Саше Ивановски Политико

Навистина се што рекоа ВМРОВЦИТЕ за нашиот Ники на крај испадна точно.

Го нарекуваа лигав нечесен кариерист без рбет.

Го нарекуваа бесрамен улизувач кој знае перфектно да се додвори на моќниците за да добие функција.

Велеа дека човекот не знае што значи благодарност и лојалност. Велеа дека е алчен и болен кариерист.

Овој денешен Димитров никогаш не би можел да го направи договорот од Нивице. Тој тогашен Димитров и овој денешниот немаат ништо заедничко.

Се чини дека се работи за подвоена личност, врз основа на тоа дали е дел од владата или не.

Ме потсетува на еден поранешен новинар а сега мафијашки загар кој беше најголем поборник за промена на името со години а сега е најголем ВМРОН само затоа што не доби од Заев место во владата поточно затоа што не стана советник за медиуми или директор на МИА или МТВ или некоја друга моќна функција.

Неверојатно е колку има камелеони во нашето општество, пред неколку години и јас бев еден од ОЧАРАНИТЕ од шармот на Димитров и неговата храброст и либерален поглед на светот, за сега да увидам дека сето тоа било глума.

Тој е само одличен филмски глумец, точно знае што се бара од него во одредена ситуација и совршено го дава перформансот. Како што беше дел од тимот кој го бранеше името во Хаг и го гушкаше Јохан Тарчуловски кога излегуваше од затвор, за потоа да биде клучен за промена на името за сега да биде најголем патриот кој ја брани држабвата од клетиот Османи?!?!

Брука, срам но Ники е дел од тие што не знаат што е тоа срам и дури им се смеат на будалите кои се замараат со тие поими на своја штета.

loading...

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

animefreak AnimeFreak Black Clover

AnimeFreak Tokyo Revengers

AnimeFreak How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

anime online Record of Ragnarok

stream anime online AnimeFreak Horimiya (Dub)