МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
ЗАЕВ ДО МИЦКОВСКИ: ОДЛУЧИ СЕ ВЕЌЕ ЕДНАШ, ГО КАНИШ АПАСИЕВ ВО КОАЛИЦИЈА, ВО ИСТО ВРЕМЕ ГО ОБВИНУВАШ ДЕКА РАБОТИ ЗА СДСМ?!?!
ЗАЕВ ДО МИЦКОВСКИ: ОДЛУЧИ СЕ ВЕЌЕ ЕДНАШ, ГО КАНИШ АПАСИЕВ ВО КОАЛИЦИЈА, ВО ИСТО ВРЕМЕ ГО ОБВИНУВАШ ДЕКА РАБОТИ ЗА СДСМ?!?!
Заев кон Мицкоски: Заврши времето кога можевте да бидете и истражител и обвинител
Заев кон Мицкоски: Заврши времето кога можевте да бидете и истражител и обвинител
Заев: Политичко профитерство е да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата
Заев: Политичко профитерство е да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата
НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА МИЦКОВСКИ: НЕСАКАЈЌИ ОТКРИ ДЕКА ОЧЕКУВА ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ!
НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА МИЦКОВСКИ: НЕСАКАЈЌИ ОТКРИ ДЕКА ОЧЕКУВА ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ!
Влада: Лага е изјавата на Мицкоски дека Владата платила за анкетата објавена од Брима, да се извини за ваквото дезинформирање и на граѓаните и на Владата
Влада: Лага е изјавата на Мицкоски дека Владата платила за анкетата објавена од Брима, да се извини за ваквото дезинформирање и на граѓаните и на Владата
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО: ИСПЛАШЕНИ ДЕКА СВАРОВСКИ СУДИИТЕ ЌЕ БИДАТ СМЕНЕТИ И СУДСКИТЕ ПРОЦЕСИ НА СЈО УБРЗАНИ, ВМРО ДПМНЕ НАПРАВИ ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО!
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО: ИСПЛАШЕНИ ДЕКА СВАРОВСКИ СУДИИТЕ ЌЕ БИДАТ СМЕНЕТИ И СУДСКИТЕ ПРОЦЕСИ НА СЈО УБРЗАНИ, ВМРО ДПМНЕ НАПРАВИ ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО!
ЗАЕВ МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЦКОВСКИ, ОВОЈ ИЗНЕНАДЕН ГО ГЛЕДАШЕ КАКО ТЕЛЕ
ЗАЕВ МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЦКОВСКИ, ОВОЈ ИЗНЕНАДЕН ГО ГЛЕДАШЕ КАКО ТЕЛЕ

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: НЕ СЕ РАДУВАЈТЕ ПРЕД ВРЕМЕ ГРУЕВЦИ, НЕМА СУД НА СВЕТОТ ШТО МОЖЕ ДА ГИ ПОНИШТИ СЛУЧАИТЕ НА СЈО, ЗА ТОА ПРВО ТРЕБА АМЕРИКА ДА ИСЧЕЗНЕ ОД МАПАТА НА СВЕТОТ!

– Смешни ми се ГРУЕВЦИ кои се радуваат дека случаите на СЈО ќе биле поништени од судот во Стразбур. Нема таков суд кој може тие случаи да ги поништи, зарем некој верува дека САД и Германија ќе дозволат мафијата и големите злодела од режимот да поминат неказнето и земјава да стане ЕЛДОРАДО, ДИВ ЗАПАД, после 5-те мачни години што САД и Германија ги инвестираа во оваа земја за од неа да направат стабилен стожер на јужното крило на НАТО? Во тоа може да веруваат само абдали и ШАЈШУТКИ!

Ордановски брутален во својата колумна денеска на Цивил Медиа!

loading...

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

AnimeBee: Feng Ji Yun Nu anime episode Full online free at https://animebee.to anime sites

Watch Hetalia: The World Twinkle Episode 15

Vhearts: https://vhearts.net/animeflixnl

Aerocivil gov: https://www.aerocivil.gov.co/atencion/participacion/encuesta/Lists/Rendicin%20de%20Cuentas%202017/DispForm.aspx?ID=10845