СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Ахмети лобира за Петре Шилегов!
Ахмети лобира за Петре Шилегов!

ПРЕМИЕРЕ, НЕМОЈ ДА НЕ РАЗОЧАРУВАШ, АПЕЛИРАМ ВЛАДАТА ДА ОБЕЗБЕДИ 6 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА КОМПЈУТЕРИ ЗА ТИЕ 40 000 ДЕЦА КОИ НЕМААТ ДОМА КОМПЈУТЕР

Министерката Мила Царовска изјави денеска дека се проценува дека околу 40 000 деца нема да имаат дома компјутер и за нив обуките ќе одат на МТВ.

Мислам дека ако се знае дека има ефтини лап-топи со ниски перформанси за 150е, тогаш за околу 6 милиони евра може овој проблем да се реши.

Те молам премиере, овие деца не смеат да бидат оставени вака да заостанат зад оние побогатите, државата овде треба да бркне во џебот и овој проблем да го реши.

Не е фер, државата да има за нови лимузини за директорите за 8 милиони евра а да нема за компјутери за нашите дечиња.

Ајде премиере, биди на висината на која сме навикнале да те гледаме, немој да не разочаруваш!

loading...

Getter Robo: Armageddon (Dub) (https://animedao.nl/m/xqb2) Episode 13

WCOStream: Ganso Tensai Bakabon anime episode 4 online free at https://wcostream.cc watch anime online

Website https://animefreak.ws: Watch Samurai Gun Special animefreak Episode Full anime freak one piece

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Helpforenglish: https://www.helpforenglish.cz/profile/207839-animefreakws

Bombstat: https://www.bombstat.com/domain/gogoanime.lol