Кога сте подготвени за купување на вашиот прв нов дом
Кога сте подготвени за купување на вашиот прв нов дом
СВАРОВСКИ СУДСТВОТО ГО ШТИТИ МОЌНИКОТ ОД КИЧЕВО - СО МЕСЕЦИ СУДСКИОТ ПРОЦЕС ЗА МИЛОШОСКИ ЗАКОЧЕН НИКАКО ДА ПОЧНЕ!!!
СВАРОВСКИ СУДСТВОТО ГО ШТИТИ МОЌНИКОТ ОД КИЧЕВО - СО МЕСЕЦИ СУДСКИОТ ПРОЦЕС ЗА МИЛОШОСКИ ЗАКОЧЕН НИКАКО ДА ПОЧНЕ!!!
ШИЛЕГОВ: Во Ѓорче Петров подигнати се над 6.400 метри квадратни нови и реконструирани паркови површини, со засадени околу 1000 садници
ШИЛЕГОВ: Во Ѓорче Петров подигнати се над 6.400 метри квадратни нови и реконструирани паркови површини, со засадени околу 1000 садници
(ВИДЕО) ОХРИД Е ДОМАЌИН НА ГОЛЕМА НАТО ВЕЖБА ЗА СПАСУВАЊЕ ПРИ ЦИВИЛНИ КАТАСТРОФИ: Станува збор за вежбовна активност од големи размери, настан кој инволвира повеќе од 700 учесници од земјава и странство во којашто, покрај Република Северна Македонија, учествуваат 27 земји и е прва НАТО вежба во Република Северна Македонија од ваков размер
(ВИДЕО) ОХРИД Е ДОМАЌИН НА ГОЛЕМА НАТО ВЕЖБА ЗА СПАСУВАЊЕ ПРИ ЦИВИЛНИ КАТАСТРОФИ: Станува збор за вежбовна активност од големи размери, настан кој инволвира повеќе од 700 учесници од земјава и странство во којашто, покрај Република Северна Македонија, учествуваат 27 земји и е прва НАТО вежба во Република Северна Македонија од ваков размер
ШИЛЕГОВ ЗАЕДНО СО ГРАЃАНИТЕ НА ВЕЛОСИПЕДСКО ДЕФИЛЕ НИЗ СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ ЗАЕДНО СО ГРАЃАНИТЕ НА ВЕЛОСИПЕДСКО ДЕФИЛЕ НИЗ СКОПЈЕ
ПИШТЕЊЕ И ВРИШТЕЊЕ КАЈ БРАЌАТА - АМЕРИКАНЦИТЕ НАСИЛА ЌЕ ЈА ВНЕСАТ МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ Каракачанов вели дека САД ќе добие пријатели во Скопје, ама ќе загуби во Софија
ПИШТЕЊЕ И ВРИШТЕЊЕ КАЈ БРАЌАТА - АМЕРИКАНЦИТЕ НАСИЛА ЌЕ ЈА ВНЕСАТ МАКЕДОНИЈА ВО ЕУ Каракачанов вели дека САД ќе добие пријатели во Скопје, ама ќе загуби во Софија
УЛТРА МОДЕРНИ СТАНОВИ ПО ЦЕНИ ОД 1.250 ДО 1.350 ЕВРА ПО КВАДРАТ: East Gate Living гради 10 згради кај Скопски саем
УЛТРА МОДЕРНИ СТАНОВИ ПО ЦЕНИ ОД 1.250 ДО 1.350 ЕВРА ПО КВАДРАТ: East Gate Living гради 10 згради кај Скопски саем
СЛЕДНИОТ МЕСЕЦ ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ НА ИСТ ГЕЈТ: НАД 220 ПРОДАВНИЦИ ОД КОИ 80 СОСЕМА НОВИ БРЕНДОВИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР!
СЛЕДНИОТ МЕСЕЦ ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ НА ИСТ ГЕЈТ: НАД 220 ПРОДАВНИЦИ ОД КОИ 80 СОСЕМА НОВИ БРЕНДОВИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР!

ПРЕМИЕРЕ, ОВА ТРЕБА ДА ГО ЗНАЕШ, ТВОЈАТА ПРЕС СЛУЖБА НЕ ГИ ЧИТА НА ПРЕСОВИТЕ СИТЕ ПРАШАЊА КОИ ВИ ГИ УПАТУВААТ НОВИНАРИТЕ, СО ТОА СЕ ВРШИ ЕДЕН ВИД НА ЦЕНЗУРА!

Денеска поставив до душа малце подолго прашање до премиерот, до душа тоа беше и порано поставувано и на други министри и може сум малце досаден со тоа прашање, но сепак ме изненади одлуката на портпаролот прашањето да не се прочита на денешниот прес?!?!

Со тоа прес службата самата си решава кои прашања се подобни а кои не се подобни, со што се прави еден вид на цензура врз медиумите?!?!

Премиере, сигурен сум дека ти ова не го знаеш затоа ти укажувам да реагираш до твоите помошници да не го прават ова пак, сите прашања треба да се читаат без разлика дали се кратки, долги, глупи, критички или пофални, оставете го тоа на нас новинарите, не сте вие тие што треба да одлучите кои прашања се подобни а кои не се подобни.

Се надевам овој однос на прес службата кон нас новинарите нема да стане правило и нема да се доведеме во позиција да имаме чувства за владата кои се измешани и збунувачки…

ОБНОВЕНО: Од прес службата ми се извинија и ветија дека ќе се постави прашањето на следната прес конференција на премиерот, наводно сега немало време. Го прифатив извинувањето и објаснувањето, да се надеваме дека ќе се овозможи сите прашања да допрат до премиерот во иднина.

loading...

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeBee: Against The Sky Supreme anime episode 19 online free at https://animebee.to free anime online

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime my hero academia

Website https://wcostream.cc: Watch Fruits Basket: The Final wcostream Episode 13 wcostream we bare bears

Issuu: https://issuu.com/gogoanimelol

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanimebe/