БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"

Радмила Шекеринска – 30 години во мак политиката, ниту еден скандал, ниту еден гаф, ниту еден испад на популизам, национализам, секогаш по потешкиот пат до целта и цела кариера полна со успеси во корист на народот и државата

Радмила Шекеринска – 30 години во мак политиката, ниту еден скандал, ниту еден гаф, ниту еден испад на популизам, национализам, секогаш по потешкиот пат до целта и цела кариера полна со успеси во корист на народот и државата, директно учество во двете големи победи за овој народ 1. 2005-та прва препорака за преговори со ЕУ, 2. 2020-та членство во НАТО!

Радмила е нашата Маргарет Тачер, Ангела Меркел…

ВМРОВЦИТЕ ја имаа Гоца Бесни Брк, Бети Скопје 2014-та, Силванева Бонева, Гога Не Сам Знајала… Све вештерка во вештерка…

Притоа Радмила плати огромна цена. Беше претепана во собрание. Црната кампања безмалку го уништи бизнисот на нејзиниот сопруг кој имаше единствена маана, имал храброст да се заљуби и ожени со иконата на СДСМ… Режимот особено Латас жестоко удри по Бобо, иако се 20 години блиски пријатели од скопските улици и ноќен живот. 

Радмила сето тоа го преброди со крената глава, горд сум и среќен што ја имаме во политиката и што сме на истата, исправната страна.

loading...

https://wcostream.cc watch anime free

Website https://animeflix.nl: Watch Wake Up, Girls! no Miyagi PR Yarasete Kudasai! animeflix Episode Full animeflix bleach

4Anime: Ebiten anime episode 10 online free at https://4anime.biz god of highschool 4anime

Website https://animefreak.ws: Watch Zenryoku Usagi animefreak Episode 52 vinland saga animefreak

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/animefreakws

Ello: https://ello.co/animeflixnl