СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
СДСМ СКОПЈЕ КОНТРА АРСОВСКА: НИЕ ИНВЕСТИРАМЕ ВО ИДНИНАТА НА МЛАДИТЕ, А НЕ ВО ЛУКСУЗНИ КАНЦЕЛАРИИ КАКО ТИЕ ВО БЕЛАТА ПАЛАТА НА ВМРО-ДПМНЕ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
ПАРТИЈА НА ПЕНЗИОНЕРИТЕ: ОСТАНУВАМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ, ГИ ПОВИКУВАМЕ НАШИТЕ ЧЛЕНОВИ ДА ГЛАСААТ ЗА КАНДИДАТИТЕ НА СДСМ ВО ОПШТИНИТЕ КАДЕ ИМА ВТОР КРУГ
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
Илиевски до Димитриевски: Зошто зборувате надворешна политика, а не зборувате за градинките, улиците, канализациите кои не ги изградивте?
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ЉУПЧО ПОПЕВСКИ ПОПЕ - ДА ПОБЕДИ КАНДИДАТ НА ВМРО ДПМНЕ ПОСЛЕ ПРОЕКТОТ 2014-ТА Е АПСУРД НА АПСУРДИТЕ!
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Кондовски: Граѓаните заслужуваат прецизни информации, проекти, идеи!
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Морачанин: Ана Петровска имаше намера да го дискредитира ДОМ како партија и не ѝ успеа
Ахмети лобира за Петре Шилегов!
Ахмети лобира за Петре Шилегов!

Смешни и идиотски се споредбите на Нина Ангеловска и лоповите од ВМРО ДПНЕ, Нина не украла ничии пари. тоа се нејзини пари спечалени како претприемач

Еуростандард Банка немала профит од 2005-та година!

Имаше јавно соопштение од банката пред неколку месеци дека се во преговори со Комерцијална Банка за преземање, по што Комерцијална се откажа?!?!

Не треба многу да си паметен за да заклучиш дека нешто не е во ред со банката и да си ги повлечеш парите.

Нина Ангеловска не украла ничии туѓи пари, тоа се нејзини пари поштено спечалени.

Смешни се споредбите со лоповите од ВМРО ДПМНЕ кои крадеа пари од буџетот или пак преземаа тужи фирми со закани и присила.

Не се сите исти, очајничкото нападно настојување да се прикажат сите како исти лопови е една невидена хистерија на едно малцинство кое преку тоа сака да го оправда својот политички и човечки кукавичлак на немање храброст и енергија да се ангажираат во политичките процеси кои го срушија режимот и ја однесоа земјата во НАТО а пред портите на ЕУ…

Само фаќаа себично сеир и сега се онбидуваат тоа да го прикажат како некаква морална величина со изговорот АБЕ СИТЕ СТЕ ИСТИ, СИТЕ ВЕ ЧИТАМ КАКО БУКВАР, ЈАС СУМ МОРАЛНО НАД СИТЕ, НЕ СУМ ОПРЕДЕЛЕН!

А во реалноста, определени се, се работи за СЕБИЧНИ ПИЗДИ ЧКОПЕНИ!

loading...

AnimeTV: Daddy Long-Legs (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc web anime tv

TwistMoe: Prétear: The New Legend of Snow White anime episode 13 online free at https://twistmoe.net anime online

Website https://aniwatch.pro: Watch Guardian of Darkness (Dub) aniwatch Episode 3 anime sites

Watch Pokemon: Pikachu's Summer Bridge Story Episode Full

Digi: https://www.digi.com/support/forum/user/animeflixnl

Wantedly: https://www.wantedly.com/id/animeflixnl