БРАВО ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ - СТИГНА НАЈСИЛЕН КОМПЛИМЕНТ ОД ИСТОЧНИОТ СОСЕД: Скопје стана Запад за Софија!
БРАВО ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ - СТИГНА НАЈСИЛЕН КОМПЛИМЕНТ ОД ИСТОЧНИОТ СОСЕД: Скопје стана Запад за Софија!
Заев воздржан: Преку де-ха-ел ќе пристигнат 3.000 вакцини СПУТНИК 5 во недела, Венко и рускиот амбасадор ќе ги пречекаат. Но, да почекаме
Заев воздржан: Преку де-ха-ел ќе пристигнат 3.000 вакцини СПУТНИК 5 во недела, Венко и рускиот амбасадор ќе ги пречекаат. Но, да почекаме
ЗА ЦРНА ПРОПАГАНДА И ВАЛКАНИ МЕСТЕНКИ СЕ НЕНАДМИНАТИ - ВМРО ДПМНЕ во пакт со Обединетата Македонска дијаспора сепак победија Фрчкоски да не биде наш амбасадор во САД
ЗА ЦРНА ПРОПАГАНДА И ВАЛКАНИ МЕСТЕНКИ СЕ НЕНАДМИНАТИ - ВМРО ДПМНЕ во пакт со Обединетата Македонска дијаспора сепак победија Фрчкоски да не биде наш амбасадор во САД
(ВИДЕО) ПРЕМИЕРОТ ДЕНЕСКА МНОГУ ДОБРО РАСПОЛОЖЕН, ГИ ПОФАЛИ НОВИНАРИТЕ: МНОГУ УБАВО ИЗГЛЕДАТЕ ДЕНЕСКА, ОСОБЕНО НОВИНАРКИТЕ
(ВИДЕО) ПРЕМИЕРОТ ДЕНЕСКА МНОГУ ДОБРО РАСПОЛОЖЕН, ГИ ПОФАЛИ НОВИНАРИТЕ: МНОГУ УБАВО ИЗГЛЕДАТЕ ДЕНЕСКА, ОСОБЕНО НОВИНАРКИТЕ
БРАВО - НАШАТА НАЈДРАГОЦЕНА ЦРКВА ЌЕ СЕ РЕСТАВРИРА: ЗА РЕСТАВРАЦИЈА НА ЦРКВАТА ВО КУРБИНОВО ОДОБРЕНИ НАЈМНОГУ ПАРИ ВО БИТОЛСКО-ПРЕСПАНСКИОТ РЕГИОН ОД ГОДИШНАТА ПРОГРАМА НА МИНИСТЕРСТВОТО ЗА КУЛТУРА
БРАВО - НАШАТА НАЈДРАГОЦЕНА ЦРКВА ЌЕ СЕ РЕСТАВРИРА: ЗА РЕСТАВРАЦИЈА НА ЦРКВАТА ВО КУРБИНОВО ОДОБРЕНИ НАЈМНОГУ ПАРИ ВО БИТОЛСКО-ПРЕСПАНСКИОТ РЕГИОН ОД ГОДИШНАТА ПРОГРАМА НА МИНИСТЕРСТВОТО ЗА КУЛТУРА
(ВИДЕО) МЕПСО ВЛОЖУВА 15 МИЛИОНИ ЕВРА ВО 150 КИЛОМЕТРИ ДАЛЕКОВОДИ - Заев и Бочварски на изградбата на далекуводот Штип-Овче Поле: За просперитетна економија инвестираме во енергетската инфраструктура дома и се поврзуваме со регионот
(ВИДЕО) МЕПСО ВЛОЖУВА 15 МИЛИОНИ ЕВРА ВО 150 КИЛОМЕТРИ ДАЛЕКОВОДИ - Заев и Бочварски на изградбата на далекуводот Штип-Овче Поле: За просперитетна економија инвестираме во енергетската инфраструктура дома и се поврзуваме со регионот
Филипче: Децата нема да мора ги будат навечер, набавуваме сензори за мерење дијабет кај деца
Филипче: Децата нема да мора ги будат навечер, набавуваме сензори за мерење дијабет кај деца
БРАВО - НОВА ВОДОВОДНА МРЕЖА ВО РЕСЕН
БРАВО - НОВА ВОДОВОДНА МРЕЖА ВО РЕСЕН

СВЕДОЦИ СМЕ НА ЕДНА ПОДЗЕМНА МАФИЈАШКА ОПЕРАЦИЈА: Вице Заев не е шеф на ДБК, нити е министер за финансии, знаете ли зошто ВМРО ДПМНЕ секој ден го споменува неговото име?

Грујо го постави својот братучед, безмалу брат, таков однос имаат меѓу себе со Мијалков, за шеф на тајните служби преку кои се реализираше режимот де факто.

Сите местенки, следења, апсења, угнетувања, преземања совертници и пратеници, поткупи, местења избори итн итн, се одеше преку ДБК.

За ЦЕЛО Е КОГА ИМА СЕ, го постави својот кум за министер за финансии. За текот на парие да биде во рацете на фамилијата.

СДСМ со право пукаше по фамилијата, затоа што таа беше поклопена над државата.

Сега, Заев го остави своето семејство во Струмица, во Скопје дојде сам, спие сам во вилата на Водно, за викенди си оди дома кај фамилијата.

Зошто тогаш ВМРО ДПМНЕ не промашува ден а да не го спомне семејството Заеви? Затоа што сме сведоци на една мафијашка операција која ја прават само ЛАТИНО НАРКО КАРТЕЛИТЕ ОД ЛАТИНСКА АМЕРИКА!!! Т.е, кога не можеш да го победиш противникот, удри по најмилото што го има!

Кидпапирај му ги децата од школо, стави бомба пред домот, крени ја куќата на родителите со динамит во воздух.

Во моментов како бомби и куршуми се користат КУРТОН ПОРТАЛИТЕ кои секој ден го малтретираат семејството на Заев, почнувајќи од Вице Заев како најтаргетирана мета но и останатите. Што е целта? Семејството на Заеви да му направат притисок на Заев да се повлече од политиката, кога веќе ВМРО ДПМНЕ не може да го победи на избори!

Целта е Зоран Заев да се скрши емотивно, да се почуствува виновен за нелагодноста на своето семејство. Да му збоктиса од политика и да си рече, дали ова сето вреди повеќе да го работам?!?!

ВМРО ДПМНЕ му се одмаздува на Заев за сите порази кои им ги нанесе! За тоа што 4 години ги немаат полугите на власта од локално преку централно па до претседателската вила на Водно, а така ќе биде и наредните 4 години најмалку.

Затоа тие сега се во ОДМАЗДНИЧКИ ПОХОД, удри по најмилото на Заев, нека плаче проклетиот, да му го сотреме племето!!! Така си мислат во белата палата, очајни се, ранети се, поразени се, нема веќе што да изгубат, па сега се како КАМИКАЗИ ПИЛОТИ НА ЈАПОНСКАТА АВИЈАЦИЈА која во 1945-та се забиваа со се авионите во морето покрај победничките американски воени бродови.

Со еден збор, БЕА, СЕ И СИ ОСТАНАА РАСИПАНИ ГНАСНИ КОПИЛИЊА!

loading...

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 24.9 – Digression: Hinata Sakaguchi Episode Full at website https://animeheaven.pro bleach anime heaven

Watch Akudama Drive (Dub) Episode 2 (https://animeplanet.cc/m/NEj6/ep-2) at AnimePlanet anime planet recommendations