ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

УШТЕ ЕДЕН ЕПОХАЛЕН КОЛОСАЛЕН ТРИУМФ НА ЗАЕВ, ДА ПОКАЧИШ ЦЕНА НА СТРУЈА САМО 10% ДОДЕКА ЦЕНАТА НА БЕРЗА Е ПОКАЧЕНА 500% ТОА Е РАМНО НА БОЖЈО ЧУДО, ЗЛОБНИЦИТЕ ГО НАРЕКУВААТ ЗОЧЕ ИЛИ ЦРПНАТИОТ, НО ВИСТИНСКИОТ ПРЕКАР ТРЕБА ДА МУ Е ЗОРАН ДЕЈВИД КОПЕРФИЛД ХУДИНИ

Навистина што да се каже за овој уште еден епохален колосален успех на Зоран Заев.

Да успееш да изменаџираше сена на струја покачена за 500 посто на берзите и ти да успеех да впрегнеш буџет, ЕСМ, ЕВН, РКЕ, трговци, фирми, увоз, извоз, јаглен од Косово, мазут, да рестартираш ТЕЦ Неготино што не била користена 12 години, да сето тоа со тендери мендери набавки вамо тамо некако да го склопиш и народот да плати само 10% поголема цена е рамно на ПОДУХВАТ ЗА ПОКЛОН И РЕСПЕКТ!!!

Браво Зоки! Додека си ти тука можеме да бидеме мирни и за струја и за живот и за безбедност и за се што значи мирен сон за овој народ.

Благодет е да се има таков лидер кој досега беше премиер а понатаму ќе биде главен советник во владата и главен лобист за нас и нашата држава.

Неговите контакти дома а особено во странство како и неговото досегашно искуство се најголемиот ресурс за Ковачевски и за нас како народ и за нашата државѕа.

Браво Зоки и многу ти фала за овој подарок за нова година за сите нас да може мирно да си ја дочекаме сите новата година и мирно да си тераме празници.

Да си ни жив и здрав и среќен друже Заев!

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Attack on Titan Season 2

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

AniWatch My Hero Academia Season 5 (Dub)

english anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime website WONDER EGG PRIORITY