НА СВЕТСКИТЕ ЛИДЕРИ ИМ ОЛЕСНА ОТКАКО ТРАМП СИ ЗАМИНА ОД ФУНКЦИЈАТА
НА СВЕТСКИТЕ ЛИДЕРИ ИМ ОЛЕСНА ОТКАКО ТРАМП СИ ЗАМИНА ОД ФУНКЦИЈАТА
БРАВО - ЗДРАВСТВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ СИ ГИ ОПРАВДАА ЗГОЛЕМЕНИТЕ ПЛАТИ, РЕЧЕ ФИЛИПЧЕ И НАЈАВИ ДЕКА ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ 5 ОТСТО ЌЕ СТИГНАТ МЕСЕЦОВ
БРАВО - ЗДРАВСТВЕНИТЕ РАБОТНИЦИ СИ ГИ ОПРАВДАА ЗГОЛЕМЕНИТЕ ПЛАТИ, РЕЧЕ ФИЛИПЧЕ И НАЈАВИ ДЕКА ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ 5 ОТСТО ЌЕ СТИГНАТ МЕСЕЦОВ
(ВИДЕО) Политичкиот аналитичар Сашо Орданоски смета дека не е мала листата на лица во Македонија кои се засегнати од извршната наредба на Бајден
(ВИДЕО) Политичкиот аналитичар Сашо Орданоски смета дека не е мала листата на лица во Македонија кои се засегнати од извршната наредба на Бајден
Ѓоргиев: Мешовитата комисија е во методолошки ќорсокак
Ѓоргиев: Мешовитата комисија е во методолошки ќорсокак
Гувернерката Ангеловска-Бежоска: Треба да бидеме во чекор со постпандемичните потреби како дигитализацијата
Гувернерката Ангеловска-Бежоска: Треба да бидеме во чекор со постпандемичните потреби како дигитализацијата
Фудбалерите од пет детски фудбалски клубови низ земјава и три основни училишта во Скопје добија 55 фудбалски топки, донација од Комерцијална Банка АД Скопје
Фудбалерите од пет детски фудбалски клубови низ земјава и три основни училишта во Скопје добија 55 фудбалски топки, донација од Комерцијална Банка АД Скопје
НАУМОВСКИ: Во соработка со АД ,,Водостапанство“, Подружница-Скопско Поле, започнавме со расчистување на Новоселскиот канал.
НАУМОВСКИ: Во соработка со АД ,,Водостапанство“, Подружница-Скопско Поле, започнавме со расчистување на Новоселскиот канал.
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ СО ПОЛНА ПАРЕА: СЕ СТАВА АТМОСФЕРСКА КАНАЛИЗАЦИЈА, СЕ АСФАЛТИРААТ УЛИЦИ
ВО ЃОРЧЕ СЕ РАБОТИ СО ПОЛНА ПАРЕА: СЕ СТАВА АТМОСФЕРСКА КАНАЛИЗАЦИЈА, СЕ АСФАЛТИРААТ УЛИЦИ

ВНИМАНИЕ ДО ЈАВНОСТА: ДЕЛ ОД ОПОЗИЦИСКАТА ЈАВНОСТ БАРА КАРАНТИН ОД ЗЛОНАМЕРНИ ПРИЧИНИ, САКААТ ДА МУ НАШТЕТАТ НА ЗАЕВ А НЕ ДА МУ ПОМОГНАТ НА НАРОДОТ!

Короната ќе ја уништи економијата само преку карантин, затоа дел од опозициската јавност урла и се дере и бара карантин веќе 10 дена.

Со тоа нема ништо да постигнеме затоа што веднаш штом ќе се тргне карантинот, пак ќе се качат бројките, а карантин не може да издржиме додека да дојде вакцината.

Епа зошто тогаш се бара карантин? За да му се наштети на Заев ете затоа!

Во умовите на овие психопати, се вртат сценарија од кои им течат лиги, имено да се затвори пак целата економија, пак сите да останат без плати, владата веќе да нема пари за субвенции, веќе се позајмија над 1 милијарда евра, да почнат да врескаат дека народот нема леб да јаде и дека земјата е пред банкрот, и со тоа да го срушат Заев од власт.

Ги боли тасе нив за народот, напротив, они работат по девизата што полошо за народот, толку подобро, само така ќе го срушат Заев ако направат хаос, паника, масовен глад…

Имајте го ова на ум овие денови, бидете отпорни на вакви ПР паники и манипулации од разни психопати и мноструми кои се спремни да одат по лешеви за да се докопаат до моќ, пари, власт, влијание, бенефит, триумф!

loading...

AnimeHeaven watch anime: My Hero Academia 3 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/rKyQ) Episode 25

4Anime my hero academia heroes rising 4anime: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 10