ШОКАНТНА ФАШИСТИЧКА ИЗЈАВА НА РАДЕВ СРЕДЕ БЕРЛИН: Нема да дозволиме легитимација на македонизмот во Европа
ШОКАНТНА ФАШИСТИЧКА ИЗЈАВА НА РАДЕВ СРЕДЕ БЕРЛИН: Нема да дозволиме легитимација на македонизмот во Европа
Финскиот претседател оптимист: Ќе се договориме со Турција за НАТО
Финскиот претседател оптимист: Ќе се договориме со Турција за НАТО
ОВОЈ ИСПАДНА ПОГОЛЕМ ПИОН НА ПУТИН И ОД ВУЧИЌ - Радев: Не сакаме со бугарско оружје да се убиваат луѓе во Украина
ОВОЈ ИСПАДНА ПОГОЛЕМ ПИОН НА ПУТИН И ОД ВУЧИЌ - Радев: Не сакаме со бугарско оружје да се убиваат луѓе во Украина
(ФОТО) Пронајдени оружје и дрога при претрес во Скопје
(ФОТО) Пронајдени оружје и дрога при претрес во Скопје
(ВИДЕО) Црковни извори за Алфа: Автономијата на МПЦ-ОА е преодна фаза до афтокефалност, за неколку дена заедно ќе служат поглаварите на СПЦ и МПЦ во храмот Свети Сава во Белград
(ВИДЕО) Црковни извори за Алфа: Автономијата на МПЦ-ОА е преодна фаза до афтокефалност, за неколку дена заедно ќе служат поглаварите на СПЦ и МПЦ во храмот Свети Сава во Белград
Арсовска: Еколошкото образование на младите е клучен фактор за унапредување на заштитата на животната средина
Арсовска: Еколошкото образование на младите е клучен фактор за унапредување на заштитата на животната средина
Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска во просториите на МНР пред студентите од неколку универзитети од земјата, го претстави прeстојниот Стратешки дијалог со САД, што ќе се одржи на 2 јуни во Вашингтон
Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска во просториите на МНР пред студентите од неколку универзитети од земјата, го претстави прeстојниот Стратешки дијалог со САД, што ќе се одржи на 2 јуни во Вашингтон
Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови
Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови

15% ПОПУСТ ЗА ПРИВАТНО ЗДРАВСТВЕНО ОСИГУРУВАЊЕ ВО СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОКЕР ОД 4 ДО 11 МАРТ

СН Осигурителен Брокер во рамките на промотивна кампања по повод месецот на жената овозможува 15 отсто попуст за доброволно приватно здравствено осигурување.
Попустот важи за секоја нова полиса за доброволно приватно здравствено осигурување купена од 4 до 11 март.
Редовната цена на пакетот SN Eurohealth за доброволно приватно здравствено осигурување изнесува 515 денари месечно.

Истиот овозможува користење на здравствени услуги во сите приватни здравствени установи, при што се опфатени:
– Специјалистички прегледи
– Основни дијагностички мерења и снимања
– Лабораториски анализи и испитувања
– Амбулантски интервенции
– Амбулантска рехабилитација
– Комплексни дијагностички постапки
– Трошоци за лекови
– Дневна болница и дневна хирургија
– Дел од операции
– Дел од стоматолошки интервенции.

Подетални информации за оваа промотивна понуда може да се добијат на веб страната www.snbroker.mk и на телефонските броеви 15 770 / 075 807 225 / 078 418 397.

Со СН Осигурителен Брокер обезбедете врвна грижа за вашето здравје!

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Bleach

english anime 4Anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

4Anime Naruto: Shippuden Episode 492

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 11

4anime tv 4Anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

tải go88