Разрешен директорот на затворот Идризово, „Под лупа“ и директорот на штипскиот затвор
Разрешен директорот на затворот Идризово, „Под лупа“ и директорот на штипскиот затвор
ШОКАНТНО: ГРАД СКОПЈЕ СО РЕБАЛАНС НА БУЏЕТ ПРЕДЛАГА КРАТЕЊЕ НА ПАРИТЕ НАМЕНЕТИ ЗА КЛУЧКАТА КАЈ МОМИН ПОТОК И БУЛЕВАРИТЕ ХРВАТСКА И СЛОВЕНИЈА?!
ШОКАНТНО: ГРАД СКОПЈЕ СО РЕБАЛАНС НА БУЏЕТ ПРЕДЛАГА КРАТЕЊЕ НА ПАРИТЕ НАМЕНЕТИ ЗА КЛУЧКАТА КАЈ МОМИН ПОТОК И БУЛЕВАРИТЕ ХРВАТСКА И СЛОВЕНИЈА?!
РУСИЈА И УКРАИНА РАЗМЕНИЈА 140 ВОЕНИ ЗАРОБЕНИЦИ, МЕЃУ НИВ 43 СЕ ОД БОРЦИТЕ ОД АЗОВСТАЛ
РУСИЈА И УКРАИНА РАЗМЕНИЈА 140 ВОЕНИ ЗАРОБЕНИЦИ, МЕЃУ НИВ 43 СЕ ОД БОРЦИТЕ ОД АЗОВСТАЛ
Министерката Петровска на НАТО самитот во Мадрид: Безбедноста на регионот е геополитички императив на Алијансата
Министерката Петровска на НАТО самитот во Мадрид: Безбедноста на регионот е геополитички императив на Алијансата
Сме имале повеќе вакви акции, ама одзивот на кавадарчани да спасат нечиј живот е нешто невидено, кажа доктор Петличковски
Сме имале повеќе вакви акции, ама одзивот на кавадарчани да спасат нечиј живот е нешто невидено, кажа доктор Петличковски
БОМБА НА БЕКТЕШИ: БИЗНИСМЕНИ МИЛИОНЕРИ СО ПОВЛАСТЕНА СТРУЈА ГРЕАТ ЦЕЛИ БАЗЕНИ И КОПААТ КРИПТОВАЛУТИ!
БОМБА НА БЕКТЕШИ: БИЗНИСМЕНИ МИЛИОНЕРИ СО ПОВЛАСТЕНА СТРУЈА ГРЕАТ ЦЕЛИ БАЗЕНИ И КОПААТ КРИПТОВАЛУТИ!
Пратеничката Снежана Калевска – Ванчева за ,,Фокус” открива кој пратеник ја снимал во деколте
Пратеничката Снежана Калевска – Ванчева за ,,Фокус” открива кој пратеник ја снимал во деколте
Ковачевски до Милошоски: Ако сакате јавна расправа со поранешни премиери, треба да дојдат сите премиери, ама Груевски ви е во странство
Ковачевски до Милошоски: Ако сакате јавна расправа со поранешни премиери, треба да дојдат сите премиери, ама Груевски ви е во странство

Абе Максо па ти све што имаше у фамилију вработи, кумови, комшие, побратимци, кучиња, мачиња, на сви твои до тебе од Дачу до Вачу тетке, жене, сестре, балдзе итд па све до судику гонету за криминал која лега затвор а вас фамиљарно ве задужи

Максовизија!

Колко и да не сакам да пишују за овуј будалетину неопевану не можу да се уздржу к’т чују кои небулозе човек јавно на ТВ ги искажуе,чисто л’жање и продавање на демагогију е његова демократија и демократски ставови.Елем,човек тврди дека он не запослуваја партиски кадри него само квалитетни и на кои ги требало работа, аман бре човеку, има ли крај на твое лицемерие, л’жање и мажање очи.Немам ја обзир према никога више од тија што ти потпишале, њин избор, њина воља и њин интерес, имам обзир према саму себе.

Будалетино неопевана па ти све што имаше у фамилију вработи, кумови, комшие,побратимци, кучиња, мачиња, на сви твои до тебе од Дачу до Вачу тетке, жене, сестре, балдзе итд па све до судику гонету за криминал која лега затвор а вас фамиљарно ве задужи сс тракторску. И види богати,јучер си гу сменија сестру ти од место заменик директор да не те лупав за избори за непотизам и си поставија жену која за два месеца иде у пензију.

Е сга, ќе гу правиш ментора, заменик директора и одделенски руководител и ќе лапа 200 евра додатци а проста раја ќе работи по штабови за даде и на Дачу тету која е директор и коју на грб сс вмровски ешалон гу изнесесте да биде директор, лепотиња, а АЈСМЕЛТ прегоре на базен од твој непотизам и грабизам!

Тачно,ти не запослува партиски, ти запослува твои а партиски ти седева по штабови и трчава по терен за да ти сга продаваш прикаске на онија што не те знаев,супер,сга кт ќе си отворите штабови сви роѓаци ќе сте си и нема да си замерата кој ќе иде на терен а кој не, уствари сга сви ќе зноите дупе и ќе видите што е штаб а што терен.

Бш би сакала кт ќе ги пуштате слике од штаб да ги видимо тија квалитетни кадри што си ги ти запослија,кои су, куде работив, кој ги вработија, кт су вработени и како,ќе биде интересно на овија избори кт ќе ти падне маска.

Читам днска еден пост за едну ВД директорку, запрепастени што ви кажала, знаеш ли сс кога збориш, е па дечки демократи да сте ме кажале краво и магарице како њума ја ви обеќавам дека тој ќе ви е последњо што ќе га кажете, тој по дома мајке и жене да си ги викате,општина не ви е од татка и мајку дадена него бш од тј шверцерски СДСМ и од тија два-троица горе што не знале с’с кога имав работу, е с’га знаев и они а ми од поодамна.

П.С. На све ќе ви одговору ама овј пут сс слике и документи, и да ви кажу, ич не ви се плашу, још само два месеца и толко ви е, АЈТ!

Манојловска Марина, фб пост

loading...

bắn cá go88 app tài xỉu go88 không rút được tiền từ go88

cách tải sunwin sunwin energy systems gmbh Tải SunWin APK/Android/iOS/Web