Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

АДВОКАТИТЕ НА МИЈАЛКОВ ПРАВАТ МАЈМУНИ ОД СИТЕ ШТО СЕ ЧУДАТ ОД КАДЕ МУ НА САШО 11 МИЛИОНИ ЕВРА – ЧОВЕКОТ ГИ ЗАРАБОТИЛ ПОШТЕНО СО ТРУД И МАКА!

11- те милиони евра во имот се стекнати легално и не се сите на Сашо Мијалков. Вака неговите адвокати го бранат пред јавноста пред која велат се прави лажна перцепција за екс началникот на УБК кој во моментов е во притвор поради обвинението за предметот познат како Плацеви на Водно. Неговата гаранција велат е чиста.

Во средата апелациониот суд ја прифати гаранцијата од 11 милиони евра на Мијалков со која тврди дека нема да бега и тој требаше да излезе од притвор кој му беше одреден за предметот Трезор. Но уште истиот ден обвинителството за гонење организиран криминал и корупција побара нов по предметот плацеви на водно, па основниот суд го прифати. Во решението кое го донесе кривичниот суд напишал.

ОБВИНЕТИОТ САШО МИЈАЛКОВ ВО ЕДЕН ПОДОГ ПЕРИОД ЈА ИЗВРШУВАЛ ФУНКЦИЈАТА ДИРЕКТОР НА УБК ПРЕКУ КОЈА ФУНКЦИЈА СОЗДАЛ БЛИСКИ ВРСКИ СО ПОГОЛЕМ БРОЈ ЛИЦА ВРАБОТЕНИ ВО РАЗУЗНАВАЧКИ И КОНТРАРАЗУЗНАВАЧКИ СЛУЖБИ ВО РЕГИОНОТ, НО И СО РАЗУЗНАВАЧКИ СЛУЖБИ ВО ИЗРАЕЛ. ВАКВИТЕ ПОЗНАНАСТВА МУ ОВОЗМОЖУВАЛЕ РЕАЛНО ДА ПОБЕГНЕ ОД ДРЖАВАТА БЕЗ ПАТНА ИСПРАВА ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ.

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

english dubbed anime AnimeHeaven Black Clover (Dub)

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX (Dub)

AnimeHeaven BANANA FISH Episode 21

anime website SK8 the Infinity (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2