ОВА СЕ ВИКА КОГА СИ ЈА ИМАШ МУВАТА НА КАПАТА, ТОКМУ ТИЕ ПРЕД 50 ГОДИНИ ГИ ПРАТИЈА МОШТИТЕ НА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ВО СКОПЈЕ: Бугарските социјалисти ќе ја напуштат владата на Петков доколку Македонија добие преговори со ЕУ
ОВА СЕ ВИКА КОГА СИ ЈА ИМАШ МУВАТА НА КАПАТА, ТОКМУ ТИЕ ПРЕД 50 ГОДИНИ ГИ ПРАТИЈА МОШТИТЕ НА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ВО СКОПЈЕ: Бугарските социјалисти ќе ја напуштат владата на Петков доколку Македонија добие преговори со ЕУ
Утре Божествена литургија во Соборниот храм, посебен сообраќаен режим на улиците
Утре Божествена литургија во Соборниот храм, посебен сообраќаен режим на улиците
ФБИ ВО ЊУЈОРК ГО УАПСИ МИЛЕТА МИЉАНИЌ, ЛИДЕРОТ НА МАФИЈАШКИОТ КЛАН ГРУПА АМЕРИКА, ГО ТЕРЕТИ ЗА ФИНАНСИСКА ИЗМАМА, ТОЈ Е ПОВРЗАН СО СЕРИЈА УБИСТВА, РЕКЕТ, ТРГОВИЈА СО КОКАИН
ФБИ ВО ЊУЈОРК ГО УАПСИ МИЛЕТА МИЉАНИЌ, ЛИДЕРОТ НА МАФИЈАШКИОТ КЛАН ГРУПА АМЕРИКА, ГО ТЕРЕТИ ЗА ФИНАНСИСКА ИЗМАМА, ТОЈ Е ПОВРЗАН СО СЕРИЈА УБИСТВА, РЕКЕТ, ТРГОВИЈА СО КОКАИН
ГРАД СКОПЈЕ: Се уредува просторот кај Соборниот храм „Св. Климент Охридски“
ГРАД СКОПЈЕ: Се уредува просторот кај Соборниот храм „Св. Климент Охридски“
ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ФАЛА БОГУ, ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
ФАЛА БОГУ, ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи

АКО ИЗБЕГААТ САШО И ОРЦЕ ОД ЗЕМЈАВА, ЌЕ ТРЕБА ДА ИМ ДАДЕМЕ ОТКАЗ НА СИТЕ СУДИИ ВО ЗЕМЈАВА – Камчев излегува од притвор, Апелација му ја прифати гаранцијата од скоро 11 милиони евра

Бизнисменот Орце Камчев вечерва или најдоцна до утре ќе излезе на слобода, бидејќи Апелација му го укина притворот, потврдуваат од судот за „Фокус“.

-На притворениот му е уважена жалбата, решението е преиначено, односно прифатена е гаранцијата и укината е мерката притвор, ни одговорија од Апелација.

Од судот додаваат дека на Камчев му се одредени мерки на претпазливост, односно еднаш неделно да се јавува во судот и да не го напушта местото на живеење, односно да не излегува од Скопје.

Како што дознаваме од одбраната на Камчев, тој понудил гаранција од 11 милиони евра, која е составена од имот и кеш.

Тој новогодишната ноќ ја дочека во болницата “Систина” и се уште се наоѓа таму, поради што на слобода ќе излезе од болницата.

Два дена пред Нова Година на слобода излезе и поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков.

И Камчев и Мијалков беа во притвор за предметот “Плацевите на Водно”, односно за тајниот имот на екс премиерот Никола Груевски.

loading...

sites to watch anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 15

free anime One Piece (Dub)

watch anime 4Anime WONDER EGG PRIORITY

4Anime Record of Ragnarok

animes online 4Anime Bleach (Dub)