ВО КАВАДАРЦИ ПРОДОЛЖУВААТ ГРАДЕЖНИТЕ АКТИВНОСТИ
ВО КАВАДАРЦИ ПРОДОЛЖУВААТ ГРАДЕЖНИТЕ АКТИВНОСТИ
Ексклузивно на МИА: ЕК смета дека власта треба да продолжи со реформите и да се фокусира на спроведување на постоечката законска рамка наместо на спорадични нови иницијативи
Ексклузивно на МИА: ЕК смета дека власта треба да продолжи со реформите и да се фокусира на спроведување на постоечката законска рамка наместо на спорадични нови иницијативи
Привремениот престој во Северна Македонија заврши за уште 27 граѓани на Авганистан, траен престој им обезбеди Ирска
Привремениот престој во Северна Македонија заврши за уште 27 граѓани на Авганистан, траен престој им обезбеди Ирска
Гемак Трејд одбележува 30 години од своето основање - Три децении синоним за одржливост, успех и иновативност
Гемак Трејд одбележува 30 години од своето основање - Три децении синоним за одржливост, успех и иновативност
ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: НЕ ДОБИ СДСМ ШАМАР, МАКЕДОНЕЦОТ САМ СЕБЕ СИ УДРИ ШАМАР!
ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: НЕ ДОБИ СДСМ ШАМАР, МАКЕДОНЕЦОТ САМ СЕБЕ СИ УДРИ ШАМАР!
ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПРЕДНИЧИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗАВЧЕРАШНИТЕ ИЗБОРИ: ВЧЕРАШНИОТ ШАМАР ДЕНЕСКА ПРЕРАСНА ВО БОКС ВО ЧЕЛО!
ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПРЕДНИЧИ ВО ПАНИКАТА ОД ЗАВЧЕРАШНИТЕ ИЗБОРИ: ВЧЕРАШНИОТ ШАМАР ДЕНЕСКА ПРЕРАСНА ВО БОКС ВО ЧЕЛО!
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!

(ВИДЕО) АКТЕРОТ ДЕНИЗ АБДУЛА СО ПОДДРШКА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ШИЛЕГОВ

„Кога мислам Скопје, мислам на град во кој кога ќе се качиш на точак, комотно можеш да стигнеш од Ново Лисиче до Ѓорче или од Чаир од Кисела Вода. Ние чаирчани добро знаеме колку се промени градот во изминатите четири години, како сега изгледаат тревниците, улиците, тротоарите. Кога мислам на овие промени, мислам на една поинаква приказна за нашиот град, мислам на Петре Шилегов“, вели Дениз Абдула во својата поддршка за градоначалникот Шилегов.

„Голема благодарност до Дениз. Драго ми е што поддршката доаѓа од човек што е познат скопјанец којшто зад себе има многу успешни драмски и филмски остварувања. Нашето Скопје има многу приказни. Некои за хуманост, некои за истрајност, некои за еднаквост и некои за слобода. Последните 4 години испишавме многу такви приказни, заедно со луѓе како Дениз со искрена и позитивна енергија кои знаат дека за да се оствари тоа што го посакуваме, треба да се посветиме и заеднички да работиме за она што на сите ни е потребно“, се заблагодари Шилегов.

loading...

AnimeBee: Houkago no Tinker Bell anime episode Full online free at https://animebee.to anime websites

Animepahe: Red Data Girl (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc english dubbed anime

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Website https://kissanime.mx: Watch Blue Blink kissanime Episode 39 kissanime jojo

Website https://animetv.cc: Watch Spoon Oba-San (Dub) animetv Episode 130 anime