ЏАФЕРИ: Почитувани граѓани, припадници на влашката заедница, Дозволете од име на моите колеги пратеници и од мое лично име да Ви го честитам 23 Мај, Националниот ден на Власите
ЏАФЕРИ: Почитувани граѓани, припадници на влашката заедница, Дозволете од име на моите колеги пратеници и од мое лично име да Ви го честитам 23 Мај, Националниот ден на Власите
(ФОТО + ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ФОТО + ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
НАЈМНОГУ ОНЛАЈН КУПУВАЊА ОД СТРАНСТВО КОН ДОМАШНИТЕ Е-ТРГОВЦИ ИЗВРШЕНИ СО ПЛАТЕЖНИ КАРТИЧКИ ОД САД И ОБЕДИНЕТО КРАЛСТВО, ВКУПНО ОНЛАЈН КОН СТРАНСТВО СМЕ ПРОДАЛЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ ВО ВРЕДНОСТ НА 16 МИЛИОНИ ЕВРА
НАЈМНОГУ ОНЛАЈН КУПУВАЊА ОД СТРАНСТВО КОН ДОМАШНИТЕ Е-ТРГОВЦИ ИЗВРШЕНИ СО ПЛАТЕЖНИ КАРТИЧКИ ОД САД И ОБЕДИНЕТО КРАЛСТВО, ВКУПНО ОНЛАЈН КОН СТРАНСТВО СМЕ ПРОДАЛЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ ВО ВРЕДНОСТ НА 16 МИЛИОНИ ЕВРА
Честитка од претседателот Пендаровски по повод 23 Мај, Националниот ден на Власите
Честитка од претседателот Пендаровски по повод 23 Мај, Националниот ден на Власите
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ ПОЛИЦАЕЦ ЗА ПРИМАЊЕ ПОТКУП, ПРИВЕДЕНИ ПЕТ ДИЛЕРИ НА МАРИХУАНА ВО ГОСТИВАР
КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ ПОЛИЦАЕЦ ЗА ПРИМАЊЕ ПОТКУП, ПРИВЕДЕНИ ПЕТ ДИЛЕРИ НА МАРИХУАНА ВО ГОСТИВАР
(ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ВИДЕО) Ковачевски на средбата со Папата Франциск: Грижата за најранливите, толеранцијата и човечкото достоинство се вредности врз кои се продлабочува соработката со Ватикан
(ВИДЕО) Ковачевски: Взаемната доверба и пријателство со Ватикан е потврдена преку заедничкото историско, културно и религиско наследство
(ВИДЕО) Ковачевски: Взаемната доверба и пријателство со Ватикан е потврдена преку заедничкото историско, културно и религиско наследство
ДЕМАНТ ОД ВЛАДАТА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ВЛАДИНИ СЛУЖБЕНИЦИ ГЛУМЕЛЕ НОВИНАРИ ВО БУГАРИЈА, ТИЕ БЕА ДЕЛ ОД ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА, ПОМАГАА ВО СЛУЖБЕНАТА ПОСЕТА
ДЕМАНТ ОД ВЛАДАТА: НЕ Е ТОЧНО ДЕКА ВЛАДИНИ СЛУЖБЕНИЦИ ГЛУМЕЛЕ НОВИНАРИ ВО БУГАРИЈА, ТИЕ БЕА ДЕЛ ОД ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА, ПОМАГАА ВО СЛУЖБЕНАТА ПОСЕТА

АКТИВИСТ НА СДСМ: Претседателе ОСТАВКА МОЖЕ ДА ДАДЕШ ЕДИНСТВЕНО НИЕ АКО ТИ ПОБАРАМЕ !!!

Зоран Заев
Најавената оставка е не фер чин према нас ВИСТИНСКИТЕ АКТИВИСТИ НА СДСМ!!!
Точно е дека треба да се посветиш и на семејството, но и ние вистинските активисти на СДСМ заедно со тебе сме семејство, семејство кое ти како глава на семејството не смееш да го оставиш насред пат!!
Нели ќе одевме НА ПРАВ ПАТ , ? Претседателе ОСТАВКА МОЖЕ ДА ДАДЕШ ЕДИНСТВЕНО НИЕ АКО ТИ ПОБАРАМЕ !!!
– Опозицијата по дифолт мора да бара оставка од власта !
– ЛОШИТЕ ИЗБОРНИ РЕЗУЛТАТИ НЕ СЕ ВИСТИНСКИ ПРИКАЗ НА ПОЛИТИЧКАТА СОСТОЈБА ВО ДРЖАВАТА!!- Барем јас очекував ваков одговор од граѓаните кои не гласаа ниту за ВМРО ниту против СДСМ, туку едноставно локалните избори беа прва можност да го искажат својот бес кон ЕВРОПСКАТА ЛОША ПОЛИТИКА ПРЕМА МАКЕДОНИЈА!!!
– друг момент е ГОЛЕМОТО НИВО НА ДЕМОКРАТИЈА ги даде вистинските резултати : така приближно и треба да изгледат локални избори ШАРЕНОЛИКО ВО ЗАВИСНОСТ ОД ПОНУДЕНИТЕ КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ!!
Локалните избори 2009 .2013 и 2017 ја изгубија смислата на локални избори , се исполитизираа и се гласаше за партија а не за локален кандидат – конечно 2021 почнаа да се случуваат вистинските промени!!
– точно СДСМ го плати цехот но ТАКА СЕ ЉУБИ ДРЖАВАТА , СО САМОЖРТВА !
– за крај претседателе; ПРЕИСПИТАЈ ЈА ОДЛУКАТА ЗА ОСТАВКА- нит има причина нит е момент нит има кому да ја оставиш власта!!
– во едни такви моменти имавме лидер кој гарантираше дека нема да не остави и оп се скри како ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ДРЖАВАТА и ни требаше повеќе од една ДЕКАДА да се присвестиме!!!
ПРЕТСЕДАТЕЛЕ-,никој не заслужуваме да ни се повтори таквата историја !!

loading...

watch animes. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Komi Can’t Communicate Episode 1

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 23

anime websites To Your Eternity

stream anime online TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

SK8 the Infinity (Dub)