(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!

АЛБАНОФОБИТЕ ПАК ВО ХИСТЕРИЈА, ДАЈТЕ ИМ ШЕЌЕР И ВОДА МАЛЦЕ ДА СЕ СМИРАТ, ГИ ЖАЛАМ ОВИЕ МАЛИ И ИСПЛАШЕНИ ЛУЃЕНЦА ПОЛНИ СО ОМРАЗА И СТРАВ ОД АЛБАНЦИТЕ

Нема нема па кога ќе се кренат во една општа хистерија овие нашите добро познати АЛБАНОФОБИ, да се чудиш…

Секогаш наоѓаат некаква причина да паѓаат во транс и во паника, прво беше јазикот за двојазичност, пред тоа беше рамковниот и територијалната, пред тоа беше албанскиот на педагошки, сега пописот ги вади од такт…

Како мали деца кои се плашат од вештерки во темница, така и овие тажни луѓенца се до таа мера исплашени од Албанците но во иста мера до толку ги мразат што е тоа доведено на ниво на хистерија, таква хистерија сум видел само во филмови кога земјата ја напаѓаат марсовци, гремлини, џиновски мравки или пајаци…

Те Албанците ќе биле 30 посто, те ќе биле 20 посто, те ќе биле 40 посто, абе ало, колку сака нека се, што сте се до толку извадиле од такт?!?! Колку сме толку сме, тие сме!

Ќе се знае кои сме тука, кои се на работа под една година, кои се на работа повеќе од една година, ќе се преброиме, ако се мами кај Албанците ќе се мами и кај Македонците, па ќе излезе дека сме 5 милиона и сите ќе ни се смеат, но според она што го слушнав од шефот на ДЗС, пописот ќе се тера по сите стандарди со прашалник од 50 прашања кои потоа ќе се проверуваат во регистрите на државната управа така што место за паника нема.

Би им посакал на сите овие АЛБАНОФОБИ, едно зетче албанче или една снајка албанка па така добро да им се сврти целиот свет и да се посерат од својата параноја…

loading...

https://kissanime.mx kissanime page 1

4Anime: makuranodanshi anime episode 12 online free at https://4anime.biz 4anime app

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Baoh the Visitor (Dub) aniwatch Episode Full watch anime online

Gogoanimebe wixsite: https://gogoanimebe.wixsite.com/gogoanimebe

Debate: https://www.debate.org/kissanimemx/