Кондовски: Битола ќе добие “Шелтер центар” каде жените жртви на семејно насилство ќе бидат безбедни, ќе го трасираат и својот пат кон финансиска стабилност и независност!
Кондовски: Битола ќе добие “Шелтер центар” каде жените жртви на семејно насилство ќе бидат безбедни, ќе го трасираат и својот пат кон финансиска стабилност и независност!
ПОЛЕКА СЕ ДВИЖИМЕ КОН ЦЕЛТА: Вкупно се аплицирани 1.590.219 дози вакцини, ревакцинирани 46 отсто од полнолетните граѓани
ПОЛЕКА СЕ ДВИЖИМЕ КОН ЦЕЛТА: Вкупно се аплицирани 1.590.219 дози вакцини, ревакцинирани 46 отсто од полнолетните граѓани
МИРКО ПОПОВ - ШИЛЕГОВ Е ЕДЕН ОД РЕТКИТЕ СО СЛУХ ЗА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ
МИРКО ПОПОВ - ШИЛЕГОВ Е ЕДЕН ОД РЕТКИТЕ СО СЛУХ ЗА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ
ТИТО ПЕТКОВСКИ: ЗАЕВ ТРЕБА ДА СИ ОСТАНЕ ПРЕМИЕР, ЛОКАЛНИТЕ НЕМААТ ВРСКА СО ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ
ТИТО ПЕТКОВСКИ: ЗАЕВ ТРЕБА ДА СИ ОСТАНЕ ПРЕМИЕР, ЛОКАЛНИТЕ НЕМААТ ВРСКА СО ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ДО 2024 БЕЗ МЕТЕЖ ВО СООБРАЌАЈОТ И УРБАНИЗАЦИЈА НАДВОР ОД ЦЕНТРАЛНОТО ЈАДРО
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ДО 2024 БЕЗ МЕТЕЖ ВО СООБРАЌАЈОТ И УРБАНИЗАЦИЈА НАДВОР ОД ЦЕНТРАЛНОТО ЈАДРО
ДОБРИ ВЕСТИ ОД ВЛАДАТА: Вклучен и вториот блок на РЕК Битола, се работи на тоа наскоро да се вклучат третиот блок и електраните Осломеј и Неготино, граѓаните не треба да стравуваат од рестрикции
ДОБРИ ВЕСТИ ОД ВЛАДАТА: Вклучен и вториот блок на РЕК Битола, се работи на тоа наскоро да се вклучат третиот блок и електраните Осломеј и Неготино, граѓаните не треба да стравуваат од рестрикции
ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот

АЛЕКС БУКАРСКИ: Мирке, алчноста, лакомоста, среброљупството се твои лични карактеристики и одлики, со кои никогаш не си расчистила

Alex Bukarski

Успеја една генерација млади македонски поколенија да заведеш божем со прикаските дека во СФРЈ си била репресирана новинарка. Млади биле не памтеле. Во ред ти простија. Ти го простија порочното другарство со Б.Ц. секој лутал идеолошки. И сега од пештерските зградетини на Кала се појавуваш, да говориш на „нова генерација млади и здрави Македонци“, додека едно зборче критика и зрнце интегритет не покажа додека добиваше директиви од најнаркоманот, најдекадентниот, најпорочниот Bad lieutenant.

Алчноста, лакомоста, среброљупството се твои лични карактеристики и одлики, со кои никогаш не си расчистила, а не таму не само на некои декадентни соросоидни неолиберали, христијанскиот морал на скромност никогаш си немала и затоа не се обидувај да се додворуваш на младите генерации Македонци про-национални ориентирани, кои се надевам во ова нема да го проголтаат “хладноратовски“ шпионско-трилерско траш дека некаков uber ЦИА заговор може амнестира од народот избран политичар да владее автократски и клептократски создавајќи сурии партиски обесчовени боргови.

loading...

AnimeBee: Ronin Warriors Legend of Kikoutei (Dub) anime episode 4 online free at https://animebee.to watch anime free

Website https://gogoanime.be: Watch Savior Of The Earth (Dub) gogoanime Episode Full dubbed anime

Website https://animedao.nl: Watch Compiler 2 (Dub) animedao Episode Full watch animes

Website https://animetv.cc: Watch Hummingbirds animetv Episode 4 anime tv shows

Bitrated: https://www.bitrated.com/animefreakws

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimelol