ДИК заврши со пребројување на гласовите во Куманово – Димитриевски води со само 22 гласа
ДИК заврши со пребројување на гласовите во Куманово – Димитриевски води со само 22 гласа
ШОКАНТНО: ДУРИ 1400 ОХРИЃАНИ ГЛАСАЛЕ ЗА ГОЦЕ ВЕГЕТА, ПОРАДИ ШТО ЌЕ ИМА ВТОР КРУГ ВО ОХРИД
ШОКАНТНО: ДУРИ 1400 ОХРИЃАНИ ГЛАСАЛЕ ЗА ГОЦЕ ВЕГЕТА, ПОРАДИ ШТО ЌЕ ИМА ВТОР КРУГ ВО ОХРИД
(ВИДЕО) ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ РЕКЛАМНИ СПОТОВИ ДОСЕГА Добредојде за новото време – ребрендирање на Комерцијална банка
(ВИДЕО) ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ РЕКЛАМНИ СПОТОВИ ДОСЕГА Добредојде за новото време – ребрендирање на Комерцијална банка
Победник на советничките листи во Куманово е СДСМ
Победник на советничките листи во Куманово е СДСМ
Билал Касами прогласи победа во Тетово, очекува поддршка во втор круг
Билал Касами прогласи победа во Тетово, очекува поддршка во втор круг
КАКО МОЖЕ НЕКОЈ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБЕДНИК АКО ИЗГУБИЛ ВО ЦЕНТАР, КАРПОШ, ШУТКА, КУМАНОВО, БИТОЛА, ЛОЗОВО, РАДОВИШ, ПАЛАНКА, ПРОБИШТИП, КОЧАНИ, ДЕЛЧЕВО, БЕРОВО, ВАЛАНДОВО, СТРУМИЦА, ДОЈРАН, РЕСЕН, КРУШЕВО И Е ПРЕД ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ?!?!
КАКО МОЖЕ НЕКОЈ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБЕДНИК АКО ИЗГУБИЛ ВО ЦЕНТАР, КАРПОШ, ШУТКА, КУМАНОВО, БИТОЛА, ЛОЗОВО, РАДОВИШ, ПАЛАНКА, ПРОБИШТИП, КОЧАНИ, ДЕЛЧЕВО, БЕРОВО, ВАЛАНДОВО, СТРУМИЦА, ДОЈРАН, РЕСЕН, КРУШЕВО И Е ПРЕД ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ?!?!
НЕВЕРОЈАТНО, НАШИОТ ТИКВЕШ УСПЕШНО СЕ ВМЕШУВА ВО СЕГМЕНТОТ ПРЕМИУМ ВИНА НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР, ВИНА КОИ ЧИНАТ ОД 100 ДО 500 ЕВРА ШИШЕ!
НЕВЕРОЈАТНО, НАШИОТ ТИКВЕШ УСПЕШНО СЕ ВМЕШУВА ВО СЕГМЕНТОТ ПРЕМИУМ ВИНА НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР, ВИНА КОИ ЧИНАТ ОД 100 ДО 500 ЕВРА ШИШЕ!
Кондовски: Изборните резултати даваат одлична основа за победа во вториот круг кој е веќе извесен и во кој најавувам повторно позитивна и прогресивна кампања
Кондовски: Изборните резултати даваат одлична основа за победа во вториот круг кој е веќе извесен и во кој најавувам повторно позитивна и прогресивна кампања

АЛЕКСАНДАР АРСИЌ: Продолжува успешната приказна на ГА-МА АД Скопје, резултатот е мерлив и претставува рекорден пренос на гас од 337.880.997 нормални метри кубни

Поминавме година полна со предизвици, полна со искушенија. Иако тешка година ГА-МА АД Скопје имаше план и работеше вредно на неговота реализација.

Затоа и чесно е да кажеме дека приклучивме голем број нови корисници, направивме нови километри гасификациона мрежа, поминавме реки и автопати и направивме резултат.
Резултатот е мерлив и претставува рекорден пренос на гас од 337.880.997 нормални метри кубни.

Важна работа е и што со ширењето на мрежата и зголемениот број на корисници, цената за пренос ја намаливме за 6,16% оваа година.
Со работа и со нашиот ангажман допринесуваме за еколошки здрава и чиста животна средина.
Продолжуваме со жолтозелениот свет на ГА-МА АД Скопје.

loading...

Karo & Piyobupt: A House (https://wcostream.cc/m/KjlX) Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Mobile Suit Gundam 0083: The Afterglow Of Zeon animefreak Episode Full animefreak dragon ball

Watch Overlord III Episode 13

Watch Slayers: The Book of Spells Episode 3

Sketchfab: https://sketchfab.com/animefreakws

Forums alliedmods: https://forums.alliedmods.net/member.php?u=312430