КОЦЕ КАБАНА: НА ПЕТРЕ МУ ОСТАВИВ 20 ГОТОВИ ПРОЕКТИ ОН НЕМА АБЕР ДА ГИ РЕАЛИЗИРА, ЈАС НЕ ГИ РЕАЛИЗИРАВ ЗАТОА ШТО МАЛЦЕ МИ БЕА 8 ГОДИНИ, ТРЕБАШЕ ДА СУМ 40 ГОДИНИ НА ВЛАСТ КАКО ТИТО!
КОЦЕ КАБАНА: НА ПЕТРЕ МУ ОСТАВИВ 20 ГОТОВИ ПРОЕКТИ ОН НЕМА АБЕР ДА ГИ РЕАЛИЗИРА, ЈАС НЕ ГИ РЕАЛИЗИРАВ ЗАТОА ШТО МАЛЦЕ МИ БЕА 8 ГОДИНИ, ТРЕБАШЕ ДА СУМ 40 ГОДИНИ НА ВЛАСТ КАКО ТИТО!
БИСЕР НАД БИСЕРИТЕ НА КОЦЕ КАБАНА: ОВОЈ ПЕТРЕ ГО СЛУША ГЛАСОТ НА НАРОДОТ, МЕНЕ ТОА МИ Е НЕСФАТЛИВО, АБЕ ПРАВИШ ПРОЕКТ И ТЕРАШ, КАКОВ НАРОД КАКВИ БАКРАЧИ?!?!
БИСЕР НАД БИСЕРИТЕ НА КОЦЕ КАБАНА: ОВОЈ ПЕТРЕ ГО СЛУША ГЛАСОТ НА НАРОДОТ, МЕНЕ ТОА МИ Е НЕСФАТЛИВО, АБЕ ПРАВИШ ПРОЕКТ И ТЕРАШ, КАКОВ НАРОД КАКВИ БАКРАЧИ?!?!
(ВИДЕО) ТОП ТЕМА: ДА СИ ГЕЈ ВО ЗЕМЈАВА Е КАКО ДА СИ ЦРН ЃАВОЛ, ЦЕЛОТО ОПШТЕСТВО Е СВРТЕНО ПРОТИВ ТЕБЕ!
(ВИДЕО) ТОП ТЕМА: ДА СИ ГЕЈ ВО ЗЕМЈАВА Е КАКО ДА СИ ЦРН ЃАВОЛ, ЦЕЛОТО ОПШТЕСТВО Е СВРТЕНО ПРОТИВ ТЕБЕ!
(ВИДЕО) ПОЖАР ВО ДОЈРАН, ВО ОПАСНОСТ БЕА НЕКОЛКУ ВИЛИ
(ВИДЕО) ПОЖАР ВО ДОЈРАН, ВО ОПАСНОСТ БЕА НЕКОЛКУ ВИЛИ
ТЕУТА АРИФИ: Со Бирото за регионален развој го потпишавме договорот за реконструкција и изградба на патот Тетово-Сараќино во вредност од 16,5 милиони денари
ТЕУТА АРИФИ: Со Бирото за регионален развој го потпишавме договорот за реконструкција и изградба на патот Тетово-Сараќино во вредност од 16,5 милиони денари
БРАВО ПЕТРЕ, СКОПЈЕ СЕГА ЛИЧИ НА СВЕТСКА МЕТРОПОЛА А НЕ СЕЛСКА ПАЛАНКА!!!
БРАВО ПЕТРЕ, СКОПЈЕ СЕГА ЛИЧИ НА СВЕТСКА МЕТРОПОЛА А НЕ СЕЛСКА ПАЛАНКА!!!
Шекеринска остави аманет по заминувањето од СДСМ: Ако гледаме подолгорочно, оваа партија, овие луѓе, оваа Влада може да преживее само со успешна борба против корупција
Шекеринска остави аманет по заминувањето од СДСМ: Ако гледаме подолгорочно, оваа партија, овие луѓе, оваа Влада може да преживее само со успешна борба против корупција
ШОКАНТЕН ПРЕС НА ПУТИН: СЕКОЈ ШТО Е МОЈ ПОЛИТИЧКИ ПРОТИВНИК Е НЕПРИЈАТЕЛ НА РУСИЈА И ЌЕ ДОБИЕ СООДВЕТНА КАЗНА ЗА ТОА!
ШОКАНТЕН ПРЕС НА ПУТИН: СЕКОЈ ШТО Е МОЈ ПОЛИТИЧКИ ПРОТИВНИК Е НЕПРИЈАТЕЛ НА РУСИЈА И ЌЕ ДОБИЕ СООДВЕТНА КАЗНА ЗА ТОА!

АЛО БЕ, КОПИЛИЊА НАЦИОНАЛИСТИЧКИ И ФАШИСТИЧКИ, ЌЕ ЈА ПОФАЛИТЕ ЛИ ФАТИМЕ ФЕТАИ ШТО ЛАВОВСКИ СЕ БОРЕШЕ ДА ГИ ОСУДИ НА ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР УБИЈЦИТЕ НА ДЕЦАТА ВО СМИЉКОВСКО ЕЗЕРО?!?!

Горда Албанка се бореше со месеци да ги осуди на доживотен затвор убијците на децата во Смиљковско езеро. Со тоа го нанесе бесот на дел од Албанската јавност врз себе дека е анти албанка, мразач на родот свој, предавничка итн итн… Освен навреди, сигурен сум дека нејзината безбедност е сериозно загрозена овој период, затоа што се работи за луѓе кои убиле деца со куршум во тилот, па камо ли една обвинителка да ја мислат многу дали и како да и наштетат и да ја казнат…

И сега ги прашувам сите оние копилиња фашистички и националистички кои од случајот сакаа да створат омраза меѓу Албанците и Македонците, ќе ја пофалите ли сега Фатиме Фетаи за оваа нејзина храброст и принципиелност? Жената покажа 100 пати повеќе муда од што вие некогаш ќе имате бе партиски ботови со испран мозок…

Таа ви докажа дека нема Албанци и Македонци во приказнава, има лудаци и нормални луѓе, сите сме луѓе, вие тоа немате капацитет да го разберете, толку имате мозок во лејките како тикви што ги носите на рамената…

loading...

4Anime i want to eat your pancreas 4anime: Watch Naruto (Dub) Episode 63

KissAnime gogoanime tv kissanime: Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full