АВСТРИСКИТЕ ФИРМИ ВО ЗЕМЈАВА ДОНИРАА АМБУЛАНТНО ВОЗИЛО НА ГРАДОТ РЕСЕН
АВСТРИСКИТЕ ФИРМИ ВО ЗЕМЈАВА ДОНИРАА АМБУЛАНТНО ВОЗИЛО НА ГРАДОТ РЕСЕН
НОСИТЕЛКАТА НА ЛИСТА НА СДСМ ЗА ГРАД СКОПЈЕ - ИНТЕРВЈУ Пејкова: Политичарка во најава, хирург и мајка засекогаш!
НОСИТЕЛКАТА НА ЛИСТА НА СДСМ ЗА ГРАД СКОПЈЕ - ИНТЕРВЈУ Пејкова: Политичарка во најава, хирург и мајка засекогаш!
ЏАФЕРОСКИ: Почитувани сограѓани, од срце Ви благодарам за поддршката и срдечната комуникација при нашите непосредни многубројни средби
ЏАФЕРОСКИ: Почитувани сограѓани, од срце Ви благодарам за поддршката и срдечната комуникација при нашите непосредни многубројни средби
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ЌЕ СЕ ПАМЕТИ ПО ЛАЖЕЊЕТО, ДАНЕЛА СЕ УТЕПА ОД ЛАЖЕЊЕ, ЖЕНАВА НЕМА НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ, КАКО ЛИ ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ЌЕ СЕ ПАМЕТИ ПО ЛАЖЕЊЕТО, ДАНЕЛА СЕ УТЕПА ОД ЛАЖЕЊЕ, ЖЕНАВА НЕМА НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ, КАКО ЛИ ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ
Глумењето патриот се исплати. Столе, синчето на Александар Пандов кандидат за советник во Град Скопје 👌 Цела да е!
Глумењето патриот се исплати. Столе, синчето на Александар Пандов кандидат за советник во Град Скопје 👌 Цела да е!
(ВИДЕО) СО АРОГАНЦИЈАТА ЖЕНАВА ПОТСЕТУВА НА ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА: ДАНЕЛА ИМ СЕ НАЛУТИ НА НОВИНАРИТЕ ШТО ЈА ПРАШАА ДАЛИ МЕНАЏИРАЛА СО САЛА РАСАДНИК?!
(ВИДЕО) СО АРОГАНЦИЈАТА ЖЕНАВА ПОТСЕТУВА НА ГОРДАНА ЈАНКУЛОВСКА: ДАНЕЛА ИМ СЕ НАЛУТИ НА НОВИНАРИТЕ ШТО ЈА ПРАШАА ДАЛИ МЕНАЏИРАЛА СО САЛА РАСАДНИК?!
ТИМЧО БЕГАЛЧЕТО: Не отишол на дебата од здравствени причини. Се лечи во кафич во Ново Лисиче
ТИМЧО БЕГАЛЧЕТО: Не отишол на дебата од здравствени причини. Се лечи во кафич во Ново Лисиче
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ИЗОБИЛУВА СО ГАФОВИ - Градоначалникот на Радовиш, Герасим Конзулов, се кае затоа што бил градоначалник на општината
(ВИДЕО) ОВАА КАМПАЊА ИЗОБИЛУВА СО ГАФОВИ - Градоначалникот на Радовиш, Герасим Конзулов, се кае затоа што бил градоначалник на општината

Алсат: МВР достави казни за 8 лица од по 20 евра за „седенката“ на ДУИ, се најавуваат уште казни за дел од лицата од фотографијата

Алсат од извори во МВР дознава дека веќе се испратени 8 платни налози од по 20 евра за дел од гостите во кабинетот на Артан Груби. Меѓу нив се лидерот Али Ахмети, домаќинот Груби, како и за Бујар Османи. Во меѓувреме, надлежните институции работат и на нови казни кои се однесуваат на забраната за јавно групирање на повеќе од 4 лица.

Шеесет и вториот роденден на Али Ахмети и пуштањето во употреба на просториите во новата барокна зграда од 14 милиони евра, каде ќе биде седиштето на новото Министерство за политички систем беше повод најтесното раководство на ДУИ пред два дена да се собере на седенка во објектот без маски и без растојание.

Веќе два дена случајот го истражува и Инспекцискиот совет, а фотографијата стана вирална низ социјалните мрежи

loading...

AnimeKisa: Fumiko's Confession anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime free

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

https://animeheaven.pro anime websites

Behance: https://www.behance.net/animeflixnl/

Reddit: https://www.reddit.com/user/animeflixnl