Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

АНА ПЕТРОВСКА: НЕ СЕ ТОЧНИ НАПИСИТЕ ДЕКА СУМ ПОВИКАЛА ДА НЕ СЕ ГЛАСА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ

Почитувани,

Одредени интернет портали објавија текстови со наслов “Ана Петровска: Не гласајте за Шилегов”, што е неточно пренесување на изјавата од моето гостување на ТВ24.

Како и претходно, јас се оградив од мое поврзување со некоја од големите партии и истакнав дека не поддржувам ниту еден кандидат, односно приоритет е застапување на зелените вредности во Советот на Градот Скопје.

Секој граѓанин треба да гласа слободно и по сопствено убедување.

Бараме порталите што ја објавија дезинформацијата да го објават овој став.

Со почит,

ПР тим на Ана Петровска

loading...

Website https://animetv.cc: Watch Harlock Saga: The Ring of the Nibelung animetv Episode 6 anime tv shows netflix

One Piece Film: Z (https://animeflix.nl/m/dx55) Episode Full

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeDao: ChäoS;HEAd (Dub) anime episode 12 online free at https://animedao.nl animedao online