Ненад Периш во солзи: Матеј ја заврши својата приказна на оваа земја
Ненад Периш во солзи: Матеј ја заврши својата приказна на оваа земја
Средба Ковачевски - Савада: Заинтересираност од Јапонија за инвестиции и силна поддршка за евроинтеграциите и обединета Европа
Средба Ковачевски - Савада: Заинтересираност од Јапонија за инвестиции и силна поддршка за евроинтеграциите и обединета Европа
Економскиот институт - Скопје, како единица на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје, на 18.5.2022 година со пригодна свеченост одбележа 70 години од своето постоење
Економскиот институт - Скопје, како единица на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје, на 18.5.2022 година со пригодна свеченост одбележа 70 години од своето постоење
Самит Македонија 2025: Дигитализацијата, регионалната соработка и вложувањето во иновации клучни за закрепнување на економијата
Самит Македонија 2025: Дигитализацијата, регионалната соработка и вложувањето во иновации клучни за закрепнување на економијата
Музејот „Матка“ повторно отворен за посетители - Меѓународниот ден на музеите одбележан со работилница за обновливи извори на енергија
Музејот „Матка“ повторно отворен за посетители - Меѓународниот ден на музеите одбележан со работилница за обновливи извори на енергија
Грант од 2,2 милиони евра од германската КФБ банка за Кавадарци: Градот ќе биде градилиште со месеци, но добива трајна инвестиција
Грант од 2,2 милиони евра од германската КФБ банка за Кавадарци: Градот ќе биде градилиште со месеци, но добива трајна инвестиција
САД бара ЕУ да воведе царини за руската нафта
САД бара ЕУ да воведе царини за руската нафта
МВР: Санкционирани 40 возила за јавен превоз на територија на цела држава, 16 со неисправни сопирачки
МВР: Санкционирани 40 возила за јавен превоз на територија на цела држава, 16 со неисправни сопирачки

Андријана, ќерката на пејачката и тв водителка Јулија ја изгуби битката со болеста: Лавовски се бореше за секој нов ден!

Сликарката Андријана Мациев (41), ќерката единица на популарната пејачка и ТВ водителка Јулија, ја изгуби битката со болеста. Таа се бореше со канцер околу две години, а пред три дена нејзината мајка објави дека состојбата и се влошила.

Веста дека Андријана, која е мајка на Стефанија, се бори со тешка болест, Јулија ја откри во септември 2020 година.

За ,,Фокус” тогаш раскажа дека минуваат низ најтешкиот период во животот, но имаат верба дека Андријана ќе излезе како победник од оваа битка.

-Ние ќе успееме – изјави тогаш Јулија, која многу рано го изгуби својот сопруг и сама ја одгледа ќерката.

Лани во февруари Андријана објави дека завршила со хемотерапиите и дека започнува ново поглавје во животот, и порача дека е среќна и благодарна.
Денес блиските на семејството Мациеви на социјалните мрежи со потресни пораки се збогуваат со младата жена и мајка, уметничка која лавовски се бореше за секој нов ден.

loading...

stream anime online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

The Rising of the Shield Hero (Dub)

anime online AnimeDao DARLING in the FRANXX (Dub)

anime dao Kiss x Sis

AnimeDao Kiss x Sis

free anime Black Clover

tải go88