(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?

АНГЕЛОВ: МОЖНО Е ДА ПРОГЛАСИМЕ ВОНРЕДНА СОСТОЈБА НА ДЕЛ ОД ДРЖАВАТА ПОРАДИ ПОЖАРИТЕ, ХЕЛИКОПТЕРИТЕ ЦЕЛ ДЕН ГАСЕА ВО КУМАНОВО КАДЕ ИСТО БЕШЕ КРИТИЧНО

– Можно е да прогласиме вонредна состојба во дел од државата поради пожарите
– Хеликоптерите цел ден гасеа во Куманово каде беше исто така многу критично, и го потрошија горивото и немаше можност да дојдат во Кочани затоа што почна да се стемнува
– Побарав од Пендаровски да се вклучи армијата и тој даде таква наредба и војниците помагаа денеска во гаснењето на терен
– Овој пожар денеска е различен од пожарот вчера кој беше во друг дел на Кочани

Директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов

loading...

4anime tv. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime streaming 4Anime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

4Anime Fairy Tail (Dub) Episode 170

free anime online 4Anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

4Anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 6

animes online 4Anime Death Note