Зидојче цајтунг: Србија и Бугарија му вртат грб на Путин
Зидојче цајтунг: Србија и Бугарија му вртат грб на Путин
Вархељи се врати во Софија да ги убеди Петков и Радев да ја откочат блокадата на Северна Македонија
Вархељи се врати во Софија да ги убеди Петков и Радев да ја откочат блокадата на Северна Македонија
Претседателот Пендаровски го прими ученикот Амир Дестанов, кој освои трето место на натпревар по математика иако живее многу тешко во тешка сиромаштија
Претседателот Пендаровски го прими ученикот Амир Дестанов, кој освои трето место на натпревар по математика иако живее многу тешко во тешка сиромаштија
За само 100 дена од мандатот на Ковачевски: поголеми плати, пензии, инвестиции и успешно справување со кризата
За само 100 дена од мандатот на Ковачевски: поголеми плати, пензии, инвестиции и успешно справување со кризата
Северна Македонија тапка во место според годишниот извештај за состојбата со човековите права на ЛГБТИ луѓето
Северна Македонија тапка во место според годишниот извештај за состојбата со човековите права на ЛГБТИ луѓето
ЈП УЛИЦИ И ПАТИШТА СКОПЈЕ: Продолжува реконструкцијата на пешачката патека на улица Љубљанска во општина Карпош
ЈП УЛИЦИ И ПАТИШТА СКОПЈЕ: Продолжува реконструкцијата на пешачката патека на улица Љубљанска во општина Карпош
Делчево и Разловци одбележаа 146 години од Разловечкото востание
Делчево и Разловци одбележаа 146 години од Разловечкото востание
СДСМ: ДА НЕ БЕА ПРОЕКТИТЕ НА СДСМ, МИЦКОВСКИ ВО АЕРОДРОМ ДЕНЕСКА ЌЕ ПРОМОВИРАШЕ ХОТЕЛ ЗА ПЧЕЛИ
СДСМ: ДА НЕ БЕА ПРОЕКТИТЕ НА СДСМ, МИЦКОВСКИ ВО АЕРОДРОМ ДЕНЕСКА ЌЕ ПРОМОВИРАШЕ ХОТЕЛ ЗА ПЧЕЛИ

АНГОВ: Kреираме една регионална туристичка понуда, која ќе привлече поголем број туристи на Дојран во текот на целата година

Денес заедно со Директорот на Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот, Љупчо Јаневски одржавме работен состанок, каде што разговаравме за изработка на стратегија за развојот на Дојран и за продлабочување на соработката меѓу Агенцијата и Општина Дојран, но и креирање една регионална туристичка понуда, која ќе привлече поголем број туристи на Дојран во текот на целата година.

Учество на саемот во Белград како примарен пазар

✅Изработка на промотивни материјали
✅Инвестиции во нови автокампови
✅Посета на инфлуенсери за гастрономија на Дојран
✅Туристичко означување на дестинацијата
заедничко аплицирање на ИПА проекти
✅Со инплементирање на овие активности се очекува зголемување на ноќевањата за 2022 година од 20% и нови инвестиции во туристичкиот сектор

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Attack on Titan (Dub)

4 anime Naruto (Dub)

anime streaming The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

watch anime online SK8 the Infinity

4anime. biz Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

tải go88