(ВИДЕО) МВР НЕ СЕ ШЕГУВА, РЕШЕНИ СЕ ДА НЕ НАУЧАТ НА ПРАВИЛАТА: ЗА САМО ЕДЕН ДЕН КАЗНЕТИ 600 ВОЗАЧИ ШИРУМ ЗЕМЈАВА ЗА ВОЗЕЊЕ ПОБРЗО ОД ДОЗВОЛЕНОТО !!!
(ВИДЕО) МВР НЕ СЕ ШЕГУВА, РЕШЕНИ СЕ ДА НЕ НАУЧАТ НА ПРАВИЛАТА: ЗА САМО ЕДЕН ДЕН КАЗНЕТИ 600 ВОЗАЧИ ШИРУМ ЗЕМЈАВА ЗА ВОЗЕЊЕ ПОБРЗО ОД ДОЗВОЛЕНОТО !!!
За прв пат одбележан Националниот Лајонс Ден: Лајонизам – добрина покажана на дело
За прв пат одбележан Националниот Лајонс Ден: Лајонизам – добрина покажана на дело
Вашиот дом заслужува модерна тераса, катче за вистинско уживање
Вашиот дом заслужува модерна тераса, катче за вистинско уживање
ПРИМЕР ЗА ДОБАР МЕНАЏЕР НА ЈАВНА ИНСТИТУЦИЈА: ВАСКО КИЧЕВСКИ ЗАМИНУВА ОД МЕНАЏЕРСКАТА ПОЗИЦИЈА НА ПАРКИНЗИ ЦЕНТАР, ЗАД СЕБЕ ОСТАВА СИЛНА ИНСТИТУЦИЈА
ПРИМЕР ЗА ДОБАР МЕНАЏЕР НА ЈАВНА ИНСТИТУЦИЈА: ВАСКО КИЧЕВСКИ ЗАМИНУВА ОД МЕНАЏЕРСКАТА ПОЗИЦИЈА НА ПАРКИНЗИ ЦЕНТАР, ЗАД СЕБЕ ОСТАВА СИЛНА ИНСТИТУЦИЈА
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза

АНКЕТА ЗА МАКЕДОНСКИТЕ СЕГАШНИ И ИДНИ FIRE WATCHERS ПРИПРЕМИ ЗА РАБОТНИ ПРОЕКТИ ВО 2022

НОВА СТРАТЕГИЈА ЗА ПОДОБРИ ОРГАНИЗАЦИОНИ И РАБОТНИ АКТИВНОСТИ

Почитувани

Во интерес на новите проекти кои ќе следат во 2022 година , одлучивме да Ви се обратиме на сите Вас кои бевте со нас на работни FIRE WATCH проекти во 2021 година .
Исто така , имаме спремност да го прошириме тимот на Македонски пожарникари кои ќе учествуваат на интернационални проекти во следната 2022 година .

Имајќи ги во предвид овие два важни моменти , би сакале да го слушнеме Вашето мислење и определба за идна соработка.

ЗА СИТЕ ДОСЕГАШНИ FIRE WATCHERS – Ве молиме пополнете го анкетниот прашалник кој следи на овој линк
https://forms.gle/jj17wiLEkeAhceYM6

ЗА СИТЕ НОВИ АПЛИКАНТИ ЗА FIRE WATCHERS – Ве молиме да го пополните прашалникот што следи на овој линк
https://forms.gle/2Mx3XgmqcxRVgtBU8

Учеството во оваа анкета за нас е од ОГРОМНО ЗНАЧЕЊЕ , бидејќи ќе ни даде јасна претстава за бројот на FG кои би сакале да учествуваат во проекти во 2022 година.
Оние што нема да ја пополнат анкетата , НЕМА ДА БИДАТ ЗЕМЕНИ ВО ПРЕДВИД за проектите што ќе следат во 2022 година

Доколку имате некои прашања или барања , Ве молиме да не контактирате на [email protected]

loading...

anime website. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 10

4Anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

Attack on Titan Final Season Episode 14

watch animes JUJUTSU KAISEN (Dub)

anime stream Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

tải go88