АПАСИЕВ СЕ ЗАКАНУВА: ОД УТРЕ ПОЧНУВАМЕ СО НАСИЛНИ ПРОТЕСТИ, ЗА ПОЧЕТОК ЌЕ ФРЛАМЕ ЈАЈЦА А КАМЕЊА КОН ВЛАДАТА

– Вечерва имаме президиум на Левица, ќе предложам од утре да почнеме со насилни протести, ќе фрламе јајца и камења кон владата и тоа ќе биде само почеток, мораме да одиме до крај, ова е да се биде или не! Вечерва ќе се слушнам и со Мицковски да настапиме заедно.

Лидерот на Левица и пратеник Димитар Апасиев во интервју за Инфомакс.

sunwin game bài sunwin sunwin

tải sunwin

sunwin

sunwin club tải sunwin sunwin web

sunwin