Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
Претседателот Пендаровски се обрати на 20.состанок на високо ниво во организација на Меѓународниот центар Низами Ганџави
Претседателот Пендаровски се обрати на 20.состанок на високо ниво во организација на Меѓународниот центар Низами Ганџави
Вицепремиерот Николовски на средба со извршната директорка на Канцеларијата на ООН за борба против дрога и криминал, Вали: Напредокот е препознаен и оттаму и поддршката од меѓународните партнери за бескомпромисна борба против корупцијата
Вицепремиерот Николовски на средба со извршната директорка на Канцеларијата на ООН за борба против дрога и криминал, Вали: Напредокот е препознаен и оттаму и поддршката од меѓународните партнери за бескомпромисна борба против корупцијата
ПОЛЕКА СО АРОГАНЦИЈАТА КОЛЕГИ - ПОЛИТИЧАРИТЕ СЕ 100 ПАТИ ПОХРАБРИ, ПОРАБОТЛИВИ, ПОЧЕСНИ И ПОПАМЕТНИ ОД НОВИНАРИТЕ
ПОЛЕКА СО АРОГАНЦИЈАТА КОЛЕГИ - ПОЛИТИЧАРИТЕ СЕ 100 ПАТИ ПОХРАБРИ, ПОРАБОТЛИВИ, ПОЧЕСНИ И ПОПАМЕТНИ ОД НОВИНАРИТЕ
СУГАРЕВЦИ - ПРЕКРАСНО СЕМЕЈСТВО НА ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА ПРИЛЕП
СУГАРЕВЦИ - ПРЕКРАСНО СЕМЕЈСТВО НА ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА ПРИЛЕП
Посакувам оваа сезона на берба на јаболка да биде бериќетна и успешна- Арјанит Хоџа, министер за земјоделство, шумарство и водостопанство
Посакувам оваа сезона на берба на јаболка да биде бериќетна и успешна- Арјанит Хоџа, министер за земјоделство, шумарство и водостопанство
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО СМЕ НАЈСИРОМАШНИ ВО ЕВРОПА - 30 ГОДИНИ СИ ПАТИМЕ ОД ВАКВИ ТВ ПРОСТИТУТКИ СПРЕМНИ БЕЗ СРАМ ДА ИМ ПРАВАТ ТВ ФЕЛАЦИО НА МАФИЈАШИ
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО СМЕ НАЈСИРОМАШНИ ВО ЕВРОПА - 30 ГОДИНИ СИ ПАТИМЕ ОД ВАКВИ ТВ ПРОСТИТУТКИ СПРЕМНИ БЕЗ СРАМ ДА ИМ ПРАВАТ ТВ ФЕЛАЦИО НА МАФИЈАШИ

АПЕЛ ДО ГРАД СКОПЈЕ: Има една убаво поставена неасвалтирана уличка од Визбегово под обиколницата накај Горно Оризари. Идеална за точак, скратува 1,1км ако се оди накај Глуво/Бразда

Идеална за точак, скратува 1,1км ако се оди накај Глуво/Бразда. Долга е 800м, преполна со купишта ѓубре, едвај може да се стапне, а камо ли да помине тркало. А тврда подлога, нема кал, кога би се тргнало ѓубрето би можеле комотно да поминуваат автомобили, велосипеди, пешаци. Зошто мора да биде така, корисен премин под обиколницата да не се користи и да служи за дива депонија???

Не знам чија надлежност е, на град Скопје или некоја од околните општини, но го замолувам градоначалникот Петре Шилегов да го искоординира чистењето и ставање во употреба на оваа корисна уличка. Пинг и до партијата на зелените Maja Morachanin и до движењето “Не биди ѓубре” Irena Ristic
“Кругот е малечок а во него сме сите”

Ѓорѓи Лазаревски, херојот од аферата НЕЛЕГАЛНО ПРИСЛУШКУВАЊЕ НА ДБК

loading...

Website https://animebee.to: Watch The God of High School animebee Episode 13 anime stream

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

NANOCORE Episode 10

Twinoid: https://twinoid.com/user/10011253

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/gogoanimebe