Маричиќ: Ова е предлог на кој треба да му се даде шанса
Маричиќ: Ова е предлог на кој треба да му се даде шанса
Ковачевски: Продолжуваме со широката консултација за европскиот предлог
Ковачевски: Продолжуваме со широката консултација за европскиот предлог
Груби: Зарем толку ги потценувате луѓето дека така лесно преку ноќ ќе станат нешто друго?
Груби: Зарем толку ги потценувате луѓето дека така лесно преку ноќ ќе станат нешто друго?
НИШТО ОД ФАРСАТА ДЕКА ПРОТЕСТОТ Е НЕПАРТИСКИ - ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, СТОИЛКОВСКИ: ВЕЧЕРВА НЕ СИ ОДИМЕ, ОСТАНУВАМЕ ПРЕД ВЛАДА
НИШТО ОД ФАРСАТА ДЕКА ПРОТЕСТОТ Е НЕПАРТИСКИ - ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, СТОИЛКОВСКИ: ВЕЧЕРВА НЕ СИ ОДИМЕ, ОСТАНУВАМЕ ПРЕД ВЛАДА
(Фото) Јакимовски од пред Влада: Ги повикувам ДОМ, Демократски сојуз, ЛДП да ја напуштат Владата и заедно да идемо код Путина!
(Фото) Јакимовски од пред Влада: Ги повикувам ДОМ, Демократски сојуз, ЛДП да ја напуштат Владата и заедно да идемо код Путина!
Ковачевски: Македонскиот народ ниту некој успеал досега да го асимилира, ниту го асимилирал, ниту некогаш ќе се случи да го асимилира
Ковачевски: Македонскиот народ ниту некој успеал досега да го асимилира, ниту го асимилирал, ниту некогаш ќе се случи да го асимилира
КУРТОНИТЕ ВМРОВСКИ ПАК ГО БУЦКААТ НАРОДОТ ДА ИМА КРВАВИ ИНЦИДЕНТИ А КОГА ЌЕ ЗАГЛАВАТ ПО ЗАТВОРИ ПОСЛЕ ЌЕ ПРАВАТ ПРОТЕСТИ ЗА АМНЕСТИЈА КАКО ЗА 27-МИ АПРИЛ: БИВИС ОД ДУОТО БИВИС И БАТХЕД ОД КУРТОН АЛФА ГО ПОВИКА НАРОДОТ ДА ЗЕМЕ ПУШКА И ДА ЗАМИНЕ ВО ПЛАНИНА
КУРТОНИТЕ ВМРОВСКИ ПАК ГО БУЦКААТ НАРОДОТ ДА ИМА КРВАВИ ИНЦИДЕНТИ А КОГА ЌЕ ЗАГЛАВАТ ПО ЗАТВОРИ ПОСЛЕ ЌЕ ПРАВАТ ПРОТЕСТИ ЗА АМНЕСТИЈА КАКО ЗА 27-МИ АПРИЛ: БИВИС ОД ДУОТО БИВИС И БАТХЕД ОД КУРТОН АЛФА ГО ПОВИКА НАРОДОТ ДА ЗЕМЕ ПУШКА И ДА ЗАМИНЕ ВО ПЛАНИНА
КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА: Хипотекарен кредит со променлива каматна стапка од 3,6 %, рок на отплата до 30 години и без провизија за предвремена отплата
КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА: Хипотекарен кредит со променлива каматна стапка од 3,6 %, рок на отплата до 30 години и без провизија за предвремена отплата

Арсовска со честитка по повод Рамазан Бајрам: Со искрени желби за добро здравје, среќа, радост и благосостојба, на сите граѓани од исламската вероисповед им упатувам срдечни честитки по повод Рамазан бајрам

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, упати честитка до граѓаните од исламска вероисповед по повод Рамазан бајрам.

,,Со искрени желби за добро здравје, среќа, радост и благосостојба, на сите граѓани од исламската вероисповед им упатувам срдечни честитки по повод Рамазан бајрам.

На првиот ден на Рамазан бајрам, да се потсетиме на значењето на солидарноста, соживотот, толеранцијата и на меѓусебното разбирање.

Сплотени, заедно можеме многу да промениме на подобро и да придонесеме за благосостојба на сите наши сограѓани, градејќи праведно, правично и просперитетно општество во кое сите поубаво и подобро ќе живеат.”

Со Почит,

Градоначалничка на Град Скопје

Данела Арсовска

loading...

Go88 - Game bài đổi thưởng uy tín nhất hiện nay go88 online dow go88

SUNWIN - Game bài đổi thưởng top đầu năm 2022 tại sunwin pc tại sunwin pro plus ios