(ВИДЕО) МНОГУ СЕ ОМРСИЈА ОД ПРОПАГАНДАТА НА ГРУЕВИЗМОТ, ОД ПОЛИТИЧАРИ, ПРЕКУ ПЕАЧИ, НОВИНАРИ, СУДИИ, БИЗНИСМЕНИ, ЕКСПЕРТУТКИ
(ВИДЕО) МНОГУ СЕ ОМРСИЈА ОД ПРОПАГАНДАТА НА ГРУЕВИЗМОТ, ОД ПОЛИТИЧАРИ, ПРЕКУ ПЕАЧИ, НОВИНАРИ, СУДИИ, БИЗНИСМЕНИ, ЕКСПЕРТУТКИ
Градоначалникот на Подгорица гостин на Шилегов
Градоначалникот на Подгорица гостин на Шилегов
Светска банка: Заштитата од пожари во модуларната болница во Тетово е надлежност на директорот и персоналот
Светска банка: Заштитата од пожари во модуларната болница во Тетово е надлежност на директорот и персоналот
ФАКТ ПРЕД КОЈ АНТИ ВАКСЕРИТЕ МОЛЧАТ: ОД 700 000 ГРАЃАНИ КОИ ПРИМИЛЕ ДВЕ ВАКЦИНИ, НЕМА НИТУ ЕДЕН ПРИЈАВЕН СЛУЧАЈ НА КОМПЛИКАЦИИ
ФАКТ ПРЕД КОЈ АНТИ ВАКСЕРИТЕ МОЛЧАТ: ОД 700 000 ГРАЃАНИ КОИ ПРИМИЛЕ ДВЕ ВАКЦИНИ, НЕМА НИТУ ЕДЕН ПРИЈАВЕН СЛУЧАЈ НА КОМПЛИКАЦИИ
Пендаровски – Штајнмајер во Њујорк: Градењето пријателски релации со Германија е од исклучително значење за Република Северна Македонија
Пендаровски – Штајнмајер во Њујорк: Градењето пријателски релации со Германија е од исклучително значење за Република Северна Македонија
НОВА ВЕРЗИЈА НА ПРИКАЗНАТА ЗА ОВЧАРОТ, СЕЛАНИТЕ И ВОЛКОТ: Валканиот план на ВМРО ДПМНЕ како да ги изеде овците, да го намести волкот и да ги измами селаните!
НОВА ВЕРЗИЈА НА ПРИКАЗНАТА ЗА ОВЧАРОТ, СЕЛАНИТЕ И ВОЛКОТ: Валканиот план на ВМРО ДПМНЕ како да ги изеде овците, да го намести волкот и да ги измами селаните!
СТАНИЦИ ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД КРАДЕЛЕ ОД ДРЖАВАТА околу 3 милиони евра од уплатените такси завршиле на нивните сметки
СТАНИЦИ ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД КРАДЕЛЕ ОД ДРЖАВАТА околу 3 милиони евра од уплатените такси завршиле на нивните сметки
ФИЛИПЧЕ НА МЕЃУНАРОДЕН ЛЕКАРСКИ СИМПОЗИУМ: Здравствените работници со својата посветена и пожртвувана работа, докажаа дека здравствениот систем е столб на државата
ФИЛИПЧЕ НА МЕЃУНАРОДЕН ЛЕКАРСКИ СИМПОЗИУМ: Здравствените работници со својата посветена и пожртвувана работа, докажаа дека здравствениот систем е столб на државата

АВСТРИСКИ АНАЛИТИЧАР ЗА АЛФА: Вие новинарите и политичарите спремете го народот за отстапки, САД ќе се вмешаат и ќе има договор, но тоа ќе биде компромис, значи и двете страни ќе мора да направат отстапки!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————————
– Наместо да кревате паника и страв, спремете го народот дека некаква отстапка кон Бугарија ќе мора да има исто како што и они ќе мора нешто да попуштат, САД ќе се вмешаат и бргу ќе има договор но ќе биде тоа компромис, и девте страни ќе мора нешто да дадат, вие ќе мора да се откажете од некој херој или празник за да го зачувате јазикот и идентитетот. Нешто мора да дадете и тоа не е ништо страшно во споредба со членството во ЕУ каде ќе бидете просперитетни среќни, слободни и безбедни во иднината која ќе следи. На кого ќе му е гајле тогаш за некој празник или за некој херој?

Австриски аналитичар со бомбастично интервју на Алфа.

loading...

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflv.uk: Watch Banner of the Stars II animeflv Episode 10 anime to watch

Website https://animedao.nl: Watch Idolls! animedao Episode 10 animedao website

Website https://twistmoe.net: Watch Pikachu's Island Adventure (Dub) twistmoe Episode Full online anime

Zeef: https://zeef.com/profile/animefreak

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/gmwhz