Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“

БЕДНИ БЕДНИ ГНАСНИ ЛИГАВИ КУРТОНИ, ПОСЛУШНИ ПАРТИСКИ КУТРИЊА: БИВИС И БАТХЕД ОД ЗАСПИ АКО МОЖЕШ НЕ СОБРАА ДОВОЛНО ХРАБРОСТ И НОВИНАРСКА ЧЕСТ ЗА ДА ГО ПРАШААТ АНТОЊО ЗА ШТО БИЛ ОСУДЕН ВО ГЕРМАНИЈА!

Еј, два саата емисија на национална тв и да не собереш храброст и минимум новинарска чест да го прашаш ХЕР ФЛИК АНТОЊО за што тоа бил осуден во Гермнанија па криел над 15 години?!?! Па лажеше дека не бил осуден за да излезат документи дека е осуден со казна од 800 евра за фалсификување документи и кражба?!?!?! Еј човекот е пратеник бил и министер, тоа не се приватни прашања на некој анонимус, он е функционер и треба да каже за што бил осуден, јавноста тоа заслужува да го знае па дури и гледачите на ТВ КУРТОН АЛФА!!!

Какви бедни бедни лигави гнанси куртони кои себеси се дрзнуваат да се наречат новинари, тоа е тоа ВНРВНО КУРТОН НОВИНАРСТВО кое го обожава ВМРО ДПМНЕ затоа што таму нема тешки прашања, само имаш ПР ТЕАТАР!!!

И ова вакво ВМРО ДПМНЕ сака да се врати на власт за повторно да промовира вакво новинарство и да прогонува непослушни медиуми и новинари кои поставуваат тешки прашања, пак ќе мора да трчаме по нив со телефони, пак ќе бидеме тепани, казнувани, затварани, ништо се нема сменето во ВМРО ДПМНЕ од падот на Груевизмот!

СЕ Е ИСТО САМО ЊЕГА НЕМА!!!

loading...

anime streaming. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

Attack on Titan

AniWatch Black Clover

ani watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

watch subbed anime Horimiya (Dub)