ФБИ ВО ЊУЈОРК ГО УАПСИ МИЉАН МИЛЕТИЌ, ЛИДЕРОТ НА МАФИЈАШКИОТ КЛАН ГРУПА АМЕРИКА, ГО ТЕРЕТИ ЗА ФИНАНСИСКА ИЗМАМА, ТОЈ Е ПОВРЗАН СО СЕРИЈА УБИСТВА, РЕКЕТ, ТРГОВИЈА СО КОКАИН
ФБИ ВО ЊУЈОРК ГО УАПСИ МИЉАН МИЛЕТИЌ, ЛИДЕРОТ НА МАФИЈАШКИОТ КЛАН ГРУПА АМЕРИКА, ГО ТЕРЕТИ ЗА ФИНАНСИСКА ИЗМАМА, ТОЈ Е ПОВРЗАН СО СЕРИЈА УБИСТВА, РЕКЕТ, ТРГОВИЈА СО КОКАИН
ГРАД СКОПЈЕ: Се уредува просторот кај Соборниот храм „Св. Климент Охридски“
ГРАД СКОПЈЕ: Се уредува просторот кај Соборниот храм „Св. Климент Охридски“
ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ВО ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА КОЈА ПОЛОЖИ ВЕНЕЦ ПРЕД СПОМЕН ПЛОЧАТА НА СВЕТИТЕ КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО РИМ ОСВЕН ПРЕМИЕРОТ СЕ И МИНИСТРИТЕ СПАСОВСКИ, ОСМАНИ И СТОЈЧЕВСКА
ФАЛА БОГУ, ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
ФАЛА БОГУ, ЌЕ КУРТУЛИМЕ ОД НОВА ПАНДЕМИЈА: Мајмунските сипаници многу тешко се пренесуваат за да бидат опасни, велат експертите
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
За три месеци Русија во Украина претрпела загуби колку за 9 години во Авганистан, дневно гинат по околу 100 Украинци
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи
Бојан Маричиќ: Антидемократската пропаганда не може долго да опстои, граѓаните се изморени од деструктивни наративи
Тупанчески на Регионална конференција во Шибеник: Интегритетот е еден од најефективните механизми за спречување на корупција
Тупанчески на Регионална конференција во Шибеник: Интегритетот е еден од најефективните механизми за спречување на корупција
БОМБА НА ФОКУС: ВМРО ДПМНЕ СИ НАЈДЕ НОВ ПОЗАБЕГАН ФИКУС ОД ХОРХЕ - МИЦКОВСКИ ГО СПРЕМАЛ ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, ЉУПЧО КОЦАРЕВ ЗА КАНДИДАТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ?!
БОМБА НА ФОКУС: ВМРО ДПМНЕ СИ НАЈДЕ НОВ ПОЗАБЕГАН ФИКУС ОД ХОРХЕ - МИЦКОВСКИ ГО СПРЕМАЛ ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МАНУ, ЉУПЧО КОЦАРЕВ ЗА КАНДИДАТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ?!

Бектеши: Посакувам 2022 година да биде среќна и бериќетна за сите, да преовладува љубовта и разбирањето меѓу луѓето!

“СРЕЌНА НОВА ГОДИНА

Посакувам 2022 година да биде среќна и бериќетна за сите, да преовладува љубовта и разбирањето меѓу луѓето!
Годината што ја оставаме зад нас, ни донесе многу предизвици кои ги надминавме со меѓусебна поддршка” – напиша на својот профил фејсбук, министерот за економија, Крешник Бектеши.
Министерот Бектеши исто така напиша дека следната година ќе биде година на економското закрепнување после сите удари и негативни последици кои ги предизвика пандемијата КОВИД-19!

“Се надевам дека следната година ќе биде година на економско закрепнување после сите удари и негативни последици кои ги предизвика пандемијата COVID-19, овој невидлив непријател кој сè уште е присутен и опасен!
Со голема посветеност ќе продолжиме максимално да се ангажираме да ја надминеме што побрзо енергетската криза која ги зафати повеќето земји во светот.
Најважно од се, Ви посакувам на сите да останете во добро здравје” – напиша министерот Бектеши

Со почит

Одделение за односи со јавност

loading...

anime to watch. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao High School DxD Episode 5

animedao Naruto: Shippuden

AnimeDao My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 25

free anime online AnimeDao Attack on Titan Season 2

anime websites AnimeDao Attack on Titan Season 2