АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

Берта Додевска: Данела не е способна да биде нов градоначалник на Скопје

Телевизиската водителка на емисијата „Незадожително“, Берта Додевска, со објава на социјалната мрежа Фејсбук ја искоментира кандидатката за градоначалник на Град Скопје поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Данела Арсовска.

Додевска смета дека на Данела треба да ѝ се објасни сепак, дека за јавноста неопходна е дебата со Петре Шилегов.

„Со ништо до сега Данела Арсовска не ме убеди дека е способна да биде градоначалник на Скопје! Како нов сериозен кандидат, треба да ѝ се објасни: Сепак, неопходна е дебата со другиот кандидат”, пишува Додевска.

loading...

Watch High School DxD Hero Episode 12

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale - Sword Art Offline Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Arve Rezzle: Kikaijikake no Yousei-tachi animeflv Episode Full watch animes

Before Green Gables (https://animeflix.nl/m/jyND) Episode 39

Website https://gogoanime.be: Watch All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku (Dub) gogoanime Episode 6 gogoanime pokemon