Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села

Бесплатните услуги што ги овозможуваат дигиталните киосци на Комерцијална банка станаа достапни и за корисниците во Прилеп и во Штип

Бесплатните услуги што ги овозможуваат дигиталните киосци на Комерцијална банка станаа достапни и за корисниците во Прилеп и во Штип, како и во повеќе скопски населби. Мрежата на современи дигитални киосци постојано се шири и во моментот опфаќа 15 киосци на 12 локации во Скопје, Прилеп и во Штип, кои се наоѓаат во самите експозитури на банката.

Дигиталните киосци на Комерцијална банка на корисниците им нудат привилегија бесплатно да ги плаќаат сметките од А1, ЕВН, БЕГ, Телеком и Телекабел. Секој што поседува картичка од која било банка може да ги плати сметките без провизија. Процедурата е едноставна и брза, а корисникот е воден од апликацијата која му се прикажува на екранот.

Клиентите на Комерцијална банка имаат привилегија плус – бесплатно да испечатат извод од трансакциска сметка на физичко лице за која има претплата на Интернет банка.
Искористете го светот на дигиталните можности што ви ги нуди Комерцијална банка и заштедете време и пари.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Tokyo Revengers

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10

ANIMEFLIX Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 9

ANIMEFLIX Black Clover

Naruto

tải go88