Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ
(ВИДЕО) ОСВЕН ШТО СЕ ИЗБРУКА МОРАЛНО ПРЕД СВЕТОТ, РУСИЈА СЕ ПОСРАМИ И ВОЕНО, УКРАИНА ГИ ПОКАЖА СИТЕ СЛАБОСТИ НА РУСКАТА ВОЕНА МАШИНА
(ВИДЕО) ОСВЕН ШТО СЕ ИЗБРУКА МОРАЛНО ПРЕД СВЕТОТ, РУСИЈА СЕ ПОСРАМИ И ВОЕНО, УКРАИНА ГИ ПОКАЖА СИТЕ СЛАБОСТИ НА РУСКАТА ВОЕНА МАШИНА
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ, ПЕНДАРОВСКИ И МИЦКОВСКИ СО ЧЕСТИТКИ ЗА АВТОКЕФАЛНОСТА НА МПЦ: ОВА Е ГОЛЕМ ИСТОРИСКИ ДЕН ЗА НАШИОТ НАРОД И ДРЖАВА
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ, ПЕНДАРОВСКИ И МИЦКОВСКИ СО ЧЕСТИТКИ ЗА АВТОКЕФАЛНОСТА НА МПЦ: ОВА Е ГОЛЕМ ИСТОРИСКИ ДЕН ЗА НАШИОТ НАРОД И ДРЖАВА
(ВИДЕО) Запленети над 1100 метри мрежа и околу 100 килограми риба во Преспанското езеро
(ВИДЕО) Запленети над 1100 метри мрежа и околу 100 килограми риба во Преспанското езеро
Ковачевски - Драги: Проширувањето на ЕУ е клучно за просперитет на регионот и на Европа
Ковачевски - Драги: Проширувањето на ЕУ е клучно за просперитет на регионот и на Европа
Бектеши: Верски објекти и приватни училишта направиле сериозни злоупотреби – плаќале пониска цена на електрична енергија
Бектеши: Верски објекти и приватни училишта направиле сериозни злоупотреби – плаќале пониска цена на електрична енергија
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) УБАВ ДЕН ДЕНЕСКА: ДОДЕКА ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА СЕ ПОКЛОНУВАШЕ НАД ГРОБОТ НА КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО ЦРКВАТА СВЕТИ КЛЕМЕНТЕ ВО РИМ, МПЦ ДОБИ АВТОКЕФАЛНОСТ ВО СКОПЈЕ
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) УБАВ ДЕН ДЕНЕСКА: ДОДЕКА ВЛАДИНАТА ДЕЛЕГАЦИЈА СЕ ПОКЛОНУВАШЕ НАД ГРОБОТ НА КИРИЛ И МЕТОДИЈ ВО ЦРКВАТА СВЕТИ КЛЕМЕНТЕ ВО РИМ, МПЦ ДОБИ АВТОКЕФАЛНОСТ ВО СКОПЈЕ

БЕСРАМНИЦИ, БАРАБИ НЕНОРМАЛНИ, ЃУБРИЊА ЕПСКИ: БЕЗ ОКО ДА ИМ ТРЕПНЕ ГО ЛАЖАТ НАРОДОТ ДЕКА НЕКОЈ КИДНАПИРАЛ ПРАТЕНИК, ПА СВЕСНИ ЛИ СЕ ДО КАДЕ МОЖЕ ДА ОДАТ СО ЛАГИТЕ?!?!

Еј оркестрирано хорски да го лажеш народот дека некој се дрзнал да киднапира пратеник?!?!?!

Еј да киднапира? Да му стави пиштол на чело и да го однесе во непознат правец и да го натера да снима видеа? У кој филм се бе овие лудаци?

Да си спремен толку да го лажеш народот без око да ти трепне треба да си ненормален. Значи скроз лудак психопат монструм.

Затоа што тие лаги еден ден ќе ни се вратат со лошо, ќе се таложи така гнев и бес кај дел од јавноста која верува во овие будалаштини и ќе се случи пак 27-ми април.

Какви епохални колосални ѓубриња психопатски се ова вмровциве, све гад до гад, све лудак до лудак, без кочници без срам без црвени линии без достоинство без образ без малку грам достоинство, све лешпер до лешпер, како бе само се ствараат вакви монструми, како општеството ги ваја вакви штакори во облици на луѓе да се чуди човек…

Како растеле овие луѓе, кои им биле херои, за кого навивале за волкот или за црвен капа, за снежана и џуџињата или за таа бабата со отровната јабука се чудам со месеци и со години додека ги посматрам овие монструми од вмро дпмне…

loading...

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 14

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

gogoanime Naruto

anime website So I'm a Spider, So What?