ЦЕНТАР ЌЕ ИЗДАВА И ОДОБРЕНИЈА ЗА ВРШЕЊЕ ДЕЈНОСТ НАДВОР ОД ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
ЦЕНТАР ЌЕ ИЗДАВА И ОДОБРЕНИЈА ЗА ВРШЕЊЕ ДЕЈНОСТ НАДВОР ОД ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
Битиќи на трибината „Најдоброто за нашата општина“: Креираме нови и добро платени работни места, две нови инвестиции во Битола до крајот на годината
Битиќи на трибината „Најдоброто за нашата општина“: Креираме нови и добро платени работни места, две нови инвестиции во Битола до крајот на годината
Вучиќ на 28 и 29 јули на Економски форум во Скопје
Вучиќ на 28 и 29 јули на Економски форум во Скопје
СКОПЈЕ ДОБИВА ЛЕГАЛНИ ЅИДОВИ ЗА СЛОБОДНО КОРИСТЕЊЕ НА УЛИЧНИТЕ УМЕТНИЦИ
СКОПЈЕ ДОБИВА ЛЕГАЛНИ ЅИДОВИ ЗА СЛОБОДНО КОРИСТЕЊЕ НА УЛИЧНИТЕ УМЕТНИЦИ
(ВИДЕО) Заев и Бочварски на стартот на реконструкцијата на патот преку националниот парк „Галичица“: После 50 години се обновува патната врска која ги поврзува убавините на Преспа и Охрид
(ВИДЕО) Заев и Бочварски на стартот на реконструкцијата на патот преку националниот парк „Галичица“: После 50 години се обновува патната врска која ги поврзува убавините на Преспа и Охрид
СПАСОВСКИ: Кога ја презедовме власта одлучивме храбро да ги решавме проблемите, наместо да владееме популистички
СПАСОВСКИ: Кога ја презедовме власта одлучивме храбро да ги решавме проблемите, наместо да владееме популистички
БРАВО - Од понеделник започнува закажување вакцинација во домашни услови
БРАВО - Од понеделник започнува закажување вакцинација во домашни услови
ТРАГЕДИЈА ВО ХРВАТСКА: Десетмина загинати и 45 повредени во несреќата на косовскиот автобус кај Славонски Брод
ТРАГЕДИЈА ВО ХРВАТСКА: Десетмина загинати и 45 повредени во несреќата на косовскиот автобус кај Славонски Брод

БИСЕР НАД БИСЕРИТЕ НА КОЦЕ КАБАНА: ОВОЈ ПЕТРЕ ГО СЛУША ГЛАСОТ НА НАРОДОТ, МЕНЕ ТОА МИ Е НЕСФАТЛИВО, АБЕ ПРАВИШ ПРОЕКТ И ТЕРАШ, КАКОВ НАРОД КАКВИ БАКРАЧИ?!?!

– Овој Петре прави многу чудни работи, често менува планови и проекти со изговор го слушал гласот на народот, тоа мене ми е несфатливо. Се знае како се работи, правиш проект и тераш, нема тука ама чекај вака ќе биде така ќе биде, тоа е само изговор дека не му се работи… Еве се предомислија со Универзална Сала, народот се бунел, мене тоа ми многу чудно…

Коце Трајановски со легендарна изјава на Куртон Алфа, само покажува со кој мајндсет беше Груевизмот, гласот на народот беше на последно место, така и дојде до Скопје 2014-та во кој се фрлија 1 милијарда евра а од тоа речиси пола е украдено…

loading...

Watch anime online for free at AnimeHeaven one piece anime heaven. Watch A song for You! You? You!! Episode Full

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Sword Art Online: Alicization - Recollection (Dub) Episode Full

KissAnime Watch anime online, English anime online HD. Hetalia: The Beautiful World (Dub) Episode 20

KissAnime Balatarin: https://www.balatarin.com/users/kissanimemx