ОКРУПНУВА ПОДДРШКАТА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ЗА ВТОРИОТ КРУГ
ОКРУПНУВА ПОДДРШКАТА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ЗА ВТОРИОТ КРУГ
КОНЕЧНО ПЕНДАРОВСКИ СОБРА ХРАБРОСТ ДА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА НА ЗАЕВ
КОНЕЧНО ПЕНДАРОВСКИ СОБРА ХРАБРОСТ ДА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА НА ЗАЕВ
СДСМ: Разобличени се сите дезинформации во јавноста за наводни нови парламентарни мнозинства. Сите партии од коалицијата јасно потврдија дека имаме парламентарно мнозинство и владина коалиција која е стабилна, обединета, коалиција која го води нашето општество напред, силна и сплотена
СДСМ: Разобличени се сите дезинформации во јавноста за наводни нови парламентарни мнозинства. Сите партии од коалицијата јасно потврдија дека имаме парламентарно мнозинство и владина коалиција која е стабилна, обединета, коалиција која го води нашето општество напред, силна и сплотена
СДСМ СКОПЈЕ: ДАНЕЛА АРСОВСКА Е КАНДИДАТ НА УРБАНАТА МАФИЈА ШТО ГО УНИШТИ ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ
СДСМ СКОПЈЕ: ДАНЕЛА АРСОВСКА Е КАНДИДАТ НА УРБАНАТА МАФИЈА ШТО ГО УНИШТИ ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ
Хоџа: Немаме ништо против Алтернатива да биде дел од Владата, дури и да гласа за Арифи
Хоџа: Немаме ништо против Алтернатива да биде дел од Владата, дури и да гласа за Арифи
Илиевски на ТВ24: 1 милион евра троши Димитриевски на кампања, самите вмровци велат Димитриевски води преговори со врхушката на ВМРО за Јавни претпријатија Водовод, Чистота, Пазариште
Илиевски на ТВ24: 1 милион евра троши Димитриевски на кампања, самите вмровци велат Димитриевски води преговори со врхушката на ВМРО за Јавни претпријатија Водовод, Чистота, Пазариште
Илиевски до Димитриевски: Потроши 12 милиони евра за една монтажна катна гаража, еден кружен тек и столбчиња на булевар, сето друго е од средства на Владата
Илиевски до Димитриевски: Потроши 12 милиони евра за една монтажна катна гаража, еден кружен тек и столбчиња на булевар, сето друго е од средства на Владата
(ВИДЕО) КОНДОВСКИ: БЕСПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ ЗА СИТЕ УЧИЛИШТА ВО БИТОЛА ЗА УЧЕНИЦИТЕ ДА ИМААТ ПРИСТАП ДО СИТЕ НАУЧНИ ДОСТИГНУВАЊА
(ВИДЕО) КОНДОВСКИ: БЕСПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ ЗА СИТЕ УЧИЛИШТА ВО БИТОЛА ЗА УЧЕНИЦИТЕ ДА ИМААТ ПРИСТАП ДО СИТЕ НАУЧНИ ДОСТИГНУВАЊА

БИТИЌИ: Сега е време кога СИТЕ мораме да бидеме максимално одговорни, ЗАЕДНИЧКИ да се избориме со коронавирусот. Време за прослави ќе има и секако дека ќе надокнадиме тоа што годинава сме го пропуштиле!

Овој ден низ години за моето семејство е со повод за славење со големо друштво пријатели и роднини. Роденден и годишнина од брак во еден ден 🥳

Оваа година е различна, сега е време да сме одговорни, за себе и оние околу нас.
Маска, дистанца, без групирање, редовно миење на раце и дезинфекција, за уште долго да сме сите на куп ❤️

Сега е време кога СИТЕ мораме да бидеме максимално одговорни, ЗАЕДНИЧКИ да се избориме со коронавирусот. Време за прослави ќе има и секако дека ќе надокнадиме тоа што годинава сме го пропуштиле!
—–
Kjo ditë për familjen time me vite të tëra është rasti për të festuar mes shumë miqsh dhe familjarë.
Ditëlindja dhe përvjetori i martesës sonë për një ditë. 🥳

Këtë vit është ndryshe, tani është koha të jemi të përgjegjshëm, për veten dhe për ata rreth nesh.
Maskë, distancë, pa u grupuar, larje dhe dezinfektim të rregullt të duarve që edhe shumë gjatë të gjithë të jemi mbledhur. ❤️

Tani është koha kur TË GJITHË maksimalisht duhet të jemi përgjegjës, BASHKËRISHT të luftojmë koronavirusin. Sigurisht do të ketë kohë për të festuar dhe gjithësesi se do ta kompensojë të gjithë atë që këtë vit e kemi lënë mangët!

loading...

AnimeHeaven: Idaten Jump (Dub) anime episode 1 online free at https://animeheaven.pro watch anime free

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Plurk: https://www.plurk.com/gogoanimelol

Producthunt: https://www.producthunt.com/@animeflixnl