Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

БОГОЕВ: Ученици од Карпош ќе можат да реализираат едукативни работилници во Центарот за талентирани ученици во ООУ „Димитар Миладинов” во општина Центар

👉 Станува збор за проект, каде што носител е општина Центар, а партнерски општини се Карпош и Кисела Вода.

🎨 Просторот во рамки на училиштето ќе се подели на три работни простории, кои ќе бидат опремени со: опрема за планетариум и физика, био – хемиска лабораторија и лабораторија за уметности.

Проектот е поддржан од Министерство за локална самоуправа / Биро за регионален развој, а денеска беше одобрен и од Советот за развој на Скопски плански регион.

loading...

Watch Fox Fears Episode Full

AnimeBee: Mitaiken Horizon anime episode Full online free at https://animebee.to stream anime online

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflix.nl: Watch K: SEVEN STORIES "SIDE:GREEN - Overwrite World - " (Dub) animeflix Episode 2 animeflix fruits basket

Docs google: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mIY_nsntuoEy_ahe07-H7V08qUWW9lLyP-t6u52vUlo/edit?usp=sharing

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimebe