Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

БОЈАН МАРИЧИЌ ЗА ЗАЕВ: За него немаше невозможен проект, веруваше дека сѐ што се сака, се може

Zoran Zaev беше пионер во демократските промени на македонското општеството, кои граѓаните од него ги очекуваа и заслужуваа.

За него немаше невозможен проект, веруваше дека сѐ што се сака, се може. Така и научив како се носат најтешките одлуки, со искрена намера и зацртана цел. Чест беше да се биде дел од тимот на Зоран Заев, да се учи од лидер и државник како него.

Претседателе, Ви благодарам за довербата и за сојузништвото во воведувањето и спроведувањето на европските стандарди дома кои беа дополнителна европска вредност на темелните реформи во правосудството, но и во целото општество.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Attack on Titan (Dub) Episode 24

anime to watch 4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

4Anime One Piece

4Anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

How NOT to Summon a Demon Lord Ω