ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

БОЈАРОВСКИ: Не ни останува ништо друго, освен постојано да се потсетуваме по што е навистина познато ВМРО-ДПМНЕ за да не превладеат лагите

Не ни останува ништо друго, освен постојано да се потсетуваме по што е навистина познато ВМРО-ДПМНЕ за да не превладеат лагите:

1. До смрт претепаниот Мартин Нешковски
2. Прикривањето на убиството на Мартин Нешковски („Едно убиство не можат да скријат“)
4. Окупацијата на медиумскиот простор
5. Затворањето на Кежаровски
7. Судењето на новинари поради “нанесената душевна болка” на политичари
8. Тепањето на активистите од Плоштад Слобода
9. Тепањето студенти во читалните на Градската библиотека „Браќа Миладиновци“
10. Патните трошоци на Бонева air
11. Јавна администрација исполнета од партиски плакатолепачи
12. Сите пари, милиони евра, потрошени на капмањи за партиски интереси
13. Именувањето на лица за министерска позиција кои ден пред тоа излегле од градинка
14. Државниот рекет кој е насловен како закон за хонорари
15. Неспособноста да се направи попис
16. Пустец човечињата
17. Дебаклот со партиско-политичката Македонска енциклопедија на МАНУ
18. Учебникот по граѓанско кој учи на послушност
20. Реформи во средното образование кои се користеа за пресметка со професорите – неистомисленици
21. Уште полошите реформи во високото образование за пресметка со професорите – неистомисленици
22. Намалувањето на квалитетот на високото образование преку вработување на партиски плакатолепачи како академски кадар
23. Високи и ниски функционери и плакатолепачи на ДПМНЕ “завршија” факултет
24. Латас е доктор на науки, а Урко магистер
25. Етикетирањето и демонизирањето на сите неистомислениците
26. Организирањето на сите контра-протести со насилства
27. Намерата за силување на Охрид со Субрата Рој
28. Сите испади на Хорхе и ноншалантното потпишување на закони и амнестија
29. Исфрлањето на опозицијата од парламент на 24-ти декември
30. Скопје 2014, целиот гипс картон барок
31. Идентитетскиот антиквизациски менгеле инжинеринг
33. Легалниот рекет кој се спроведуваше преку УЈП
34. Понижувачката лотарија за работно место во ЈП Македонски Шуми
35. Изедначувањето на државата со партијата
36. Сите “испитувања на јавното мислење” од Институтот Павел Шатев
37. Заканите за да не се излегува на граѓански протести
38. Селективната правда, селективната примена на законите, кршењето на Уставот и непочитувањето на презумцијата на невиност
39. Тефтерчето со сваровски судуии
40. Тенденциозното дезинформирање, спинување и оглупување на народот со емисиите, вестите и сериите кои се емитуваа на медиумите на ДПМНЕ
41. Масовното прислушкување
42. 27 Април
43. Демолирањето на ЛГБТ центарот и тепањето на поинаквите

…долга е листата на ВМРО…

loading...

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 23

free anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

My Hero Academia Season 3 Episode 23

Pokémon Journeys: The Series Episode 83

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 (Dub)