БОМБА НА БЕКТЕШИ: БИЗНИСМЕНИ МИЛИОНЕРИ СО ПОВЛАСТЕНА СТРУЈА ГРЕАТ ЦЕЛИ БАЗЕНИ И КОПААТ КРИПТОВАЛУТИ!

Министерот за економија, Крешник Бектеши кажа дека цената на ел. Енергија е зголемена само во четвртиот блок.

Министерот за економија, Крешник Бектеши кажа дека цената на ел. Енергија е зголемена само во четвртиот блок.

Бектеши на седницата за пратенички прашања кажа дека граѓаните ќе плаќаат исти цени за струја, а некои и помалку.

„Греат базени, копаат криптовалути. Го знаете и самиот, Ј.К. Не е Јелена Карлеуша. Вашиот, што ве финансира. Денеска се жалите зошто ние ги браниме граѓаните во првиот, вториот и третиот блок“, кажа Бектеши.

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất game bài sunwin sunwin apk

game bài sunwin game bài sunwin tải sunwin

sunwin apk

game bài sunwin