Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

БОМБА НА БИСЛИМОСКИ: ВМРО ДПМНЕ ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА, ЕФТИНАТА СТРУЈА НЕМА ДА СЕ УКИНУВА

– ВМРО ДПМНЕ цело време ја лаже јавноста околу енергетската криза. Ќе има поскапување на струјата но тоа нема да биде драстично затоа што сме свесни дека ЕВН ќе пропадне ако ја покачиме струјата многу затоа што пола нема да може да платат. Ефтината струја ќе остане во вечерните часови од 22 до 7 сабајле и цел ден во недела, правиме само анализа за дневната ефтина струја од 14 до 16 и можно е тој дел да биде укинат но и за тоа ќе размислиме добро.

Шефот на регулаторна комисија за енергетика, Марко Бислимоски за емисијата ВО ЦЕНТАР на Јутуб.

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Ranking of Kings

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

Boruto: Naruto Next Generations Episode 229

Attack on Titan Season 2 Episode 12

Horimiya (Dub)