АНТИ ВАКСЕРИТЕ ЌЕ ГО УНИШТАТ И ОВА ЛЕТО: За 65% зголемен бројот на ново заразени во однос на минатата недела!
АНТИ ВАКСЕРИТЕ ЌЕ ГО УНИШТАТ И ОВА ЛЕТО: За 65% зголемен бројот на ново заразени во однос на минатата недела!
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА СТРУМИЦА КОСТАДИНОВ ПОЛОЖИ ЦВЕЌЕ ПРЕД СПОМЕНИКОТ НА БОРИС ТРАЈКОВСКИ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА СТРУМИЦА КОСТАДИНОВ ПОЛОЖИ ЦВЕЌЕ ПРЕД СПОМЕНИКОТ НА БОРИС ТРАЈКОВСКИ
Блинкен: Војната на Русија ќе доведе до глад 40 до 50 милиони луѓе
Блинкен: Војната на Русија ќе доведе до глад 40 до 50 милиони луѓе
Бројот на починати мигранти во камионот во Сан Антонио достигна 51
Бројот на починати мигранти во камионот во Сан Антонио достигна 51
СРАМНО И БЕДНО - СЕ ПЛАШИ ДА НЕ ГИ НАЛУТИ РУСОФИЛИТЕ: МИЦКОВСКИ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА НЕМА УСТА ОТВОРЕНО ЗА УКРАИНА, КАКО ДА ВОЈНАТА ВООПШТО НЕ СЕ СЛУЧУВА!
СРАМНО И БЕДНО - СЕ ПЛАШИ ДА НЕ ГИ НАЛУТИ РУСОФИЛИТЕ: МИЦКОВСКИ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА НЕМА УСТА ОТВОРЕНО ЗА УКРАИНА, КАКО ДА ВОЈНАТА ВООПШТО НЕ СЕ СЛУЧУВА!
Пендаровски: Во целост да го поддржиме украинскиот народ во одбраната на нивната територија
Пендаровски: Во целост да го поддржиме украинскиот народ во одбраната на нивната територија
Започна Самитот на НАТО во Мадрид, за безбедноста задолжени над 10.000 полицајци
Започна Самитот на НАТО во Мадрид, за безбедноста задолжени над 10.000 полицајци
Макрон го осуди апсурднотo утврдување на цената на струјата во Европа со цената гасот
Макрон го осуди апсурднотo утврдување на цената на струјата во Европа со цената гасот

БОМБА НА БОКИ 13: АПСЕЊЕТО НА ГРАНИЦА НА ПАТ ЗА МИКОНОС МИ ГО ОРГАНИЗИРАШЕ АЦО КАБРАНОВ, МЕ ПРИЈАВИЛ КАЈ ВИЛМА РУСКОВСКА!

Боки го напаѓа Ацо Кабранов на фејсбук, меѓу другото му се лути што го шпионирал и кодошел кај Вилма Русковска. Меу другото пишува:

ТИ СИ ОНОЈ КОЈ МЕ НАМЕСТИ ДА БИДАМ УАПСЕН НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ЗА ДА ТОА ЛИЧИ НА БЕГСТВО!!! БАШ ТОГАШ ЗЕМА ДА КОРИСТИШ ОДМОР, ТОКМУ ВО ТИЕ КРИТИЧНИ ДЕНОВИ, НА ДЕН 13.07.2019, САБОТА ВО 12:20час ТЕЛЕФОНСКИ МИ СЕ ЈАВИ ДА МЕ ИСПИТАШ КОГА ЗАМИНУВАМ НА ОДМОР НА МИКОНОС, СО КОГО ОДАМ , КОГА ЌЕ ТРГАМ НА ПАТ, ДАЛИ ЌЕ ПАТУВАМ СО КОЛА… БУКВАЛНО ПРАШАЊА НА КЛАСИЧЕН АГЕНТ ПРОВОКАТОР И НА КРАЈОТ ОД РАЗГОВОРОТ НАЈЛИЦЕМЕРНО МИ ПОСАКА СРЕЌЕН ПАТ И УБАВ ОДМОР, ФУУУЈЈЈ, ТОГАШ ВЕЌЕ ТЕ ПРЕПОЗНАВ ДЕКА НАМЕНСКИ И СО ЦЕЛ МИ СЕ ЈАВИ И МЕ ИСПИТА ЗА СЕ ШТО И БЕШЕ ПОТРЕБНО НА БРАТУЧЕТКА ТИ ВИЛМА РУСКОВСКА!

Боки не е свесен дека со овие напади му го крева рејтингот на Кабранов и покажува дека Ацо не само што не учествувал во неговите криминали и рекетирања туку соработувал со ОЈО кога осетил дека Боки ги злоупотребува новинарите и големите новинарски имиња во 1 ТВ. Боки нема ментален капацитет да разбере дека најголеми жртви во целата приказна се сите оние кои веруваа во Боки дека конечно застанал на прав пат, најголема жртва од сите тие е токму Ацо Кабранов, човек кој секогаш на сите им верува затоа што мисли дека сите се како него, добри, чесни, искрени, затоа што Ацо е таков човек, еден од ретките луѓе во земјава кој секогаш бил чесен и лојален и добронамерен, штета што многу луѓе како Боки ја искористија таа негова добрина.

loading...

tại go88 info GO88 - Game bài đổi thưởng uy tín | Link tải game IOS go88 nhà cái uy tín

Link tải SUNWIN Club cho Android APK | IOS mới nhất sunwin healthcare private limited download sunwin ios