Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

БОМБА НА ДОКТОР САШКО НИКОЛОВ: НАД 70% ОД ПОПУЛАЦИЈАТА НИ ПУШИ ПО 2-3 ПАКЛИ ЦИГАРИ НА ДЕН И СЕ ЧУДИМЕ ЗОШТО ИМАМЕ ГОЛЕМА СМРТОНОСТ ОД КОРОНА?!?!

– Еднаш во Германија презентирав моја операција на долни артерии кај една жена страстен пушач, жената имаште просто уништени артерии од долго децениско пушење цигари, и таму германските доктори се извадија од памет кога ги видоа артериите, ми рекоа они вакви случаи немаат, нема кај нив долго време операции на толку уништени артерии од никотин, и кога ќе видиме дека над 70% од нашата популација пуши по 2-3 пакли цигари на ден и после се чудиме зошто имаме голема смртност од корона, нашиот народ не се грижи за своето здравје за жал…

Доктор Сашко Николов на Канал 77.

loading...

Mushiking: The King of Beetles SUPER BATTLE MOVIE -Altered Beetles of Darkness- Episode Full

Website https://kissanime.mx: Watch Mobile Police Patlabor 2: The Movie (Dub) kissanime Episode Full kissanime real website

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Girls' Frontline animeflix Episode 24 hunter x hunter animeflix

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimelol

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/kissanimemx