НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

БОМБА НА ФИЈАТ ЦАНОСКИ: ГРУЕВСКИ БЕШЕ ТОЛКАВ ЛУДАК ДА ОТКАКО МИ ГО СРУШИ КОСМОС СО ДИНАМИТ МЕ ВИКНА ВО КАБИНЕТ И МРТОВ ЛАДЕН МИ ПОНУДИ ДА СЕ ВРАТАМ ВО КОАЛИЦИЈАТА СО ВМРО ДПМНЕ

По подолго време молк, во првото излегување во јавност, Фијат Цаноски, кој неодамна се повлече од лидерската позиција во Партијата за европска иднина, раскажува за проблемите со кои се соочил во 2011 година.

ФОКУС: Сте имале ли средба со Груевски по уривањето на „Космос“, барем да разјасните некои работи?

ЦАНОСКИ: Последната средба беше во јануари 2011 година, кога му соопштив дека ја напуштам коалицијата. Немав никаков контакт до пред локалните избори 2013 година, кога без срам и перде ми се јавува и бара средба. Отидов во неговиот кабинет во владата и ми вели – ќе соработуваме ли за локалните избори!? Ти имаш еден куп гласови во Струга. Ајде да ја поправиме грешката и да го земеме градот назад! Да не знае човек дали да се смее или да плаче.

Искрено, не очекував да се извини. Ама да ми бара соработка по сѐ што ми направи! Навистина човек без образ. На заминување го прашувам директно – зошто ми го сруши „Космос“ и зошто ми направи толку многу штети и проблеми ? Неговиот одговор беше – А зошто Фијат отиде со Бранко Црвенковски? И Зошто Фијат го поддржуваше Велија Рамковски? Велам благодарам, пријатно!

Разговараше
Јадранка КОСТОВА

ЦЕЛИОТ ТЕКСТ МОЖЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ВО НАЈНОВИОТ БРОЈ ОД НЕДЕЛНИКОТ “ФОКУС” КОЈ ШТО МОЖЕТЕ ДА ГО КУПИТЕ И ВО ЕЛЕКТРОНСКА ФОРМА

loading...

Don't Toy with Me, Miss Nagatoro (https://wcostream.cc/m/9gZ2) Episode 12

4Anime: Koro Sensei Quest! (Dub) anime episode 12 online free at https://4anime.biz god of highschool 4anime

AniWatch: Fairy Musketeers anime episode 39 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Website https://animetv.cc: Watch Shin Megami Tensei Devil Children: Light & Dark animetv Episode 1 anime sites

Catchthemes: https://catchthemes.com/support-forum/users/animeflixnl/

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimebe