Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

БОМБА НА ФИЛИП ПЕТРОВСКИ: НА ПАРТИСКИ СОСТАНОК ВО 2002-РА СЕ ДОГОВОРИВМЕ ПАРТИСКИОТ ИМОТ НА ВМРО ДПМНЕ ДА ГО ПРЕНЕСЕМЕ НА 5-ТИНА ФУНКЦИОНЕРИ КОИ ПОТОА СИ ГИ ПРИСВОИЈА ТИЕ ДЕСЕТИЦИ МИЛИОНИ ЕВРА!

– Во 2002-ра на партиски состанок во ВМРО ДПМНЕ решивме целиот партиски имот тежок десетина милиони евра да го пренесеме на неколку физички лица високи функционери во партијата кои потоа тој имот си го присвоија, зборам за Даравелски, Љубчо, Станинов и останати…

Филип Петровски на дебата со Бојкотирам.

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Gate Keepers 21 (Dub) animeflix Episode 6 free anime

Watch Save Me! Lollipop Episode 13

Website https://4anime.biz: Watch Silent Möbius: The Motion Picture (Dub) 4anime Episode Full dubbed anime

Last Hope (Dub) (https://animedao.nl/m/Z81v) Episode 26

Uid: http://uid.me/gogoanimebe

Sonicsquirrel: http://sonicsquirrel.net/detail/user/gogoanimelol/