ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

БОМБА НА ЉУПЧО ПАЛЕСКИ: ПРОБАА ДА МЕ УБИЈАТ ВО ЗАТВОРОТ ВО БЕЛГРАД

– Доживеав атентат во затворот во Белград, крварев неколку дена, го решив нападот со тоа што не јадев неколку дена. Сега се спасувам од оние што сакаат да ме убијат така што спијам во студиото каде снимаме емисии…

Љупчо Палевски на еден од своите неколку видео подкасти кои ги емитува од подрум во хотел на адвокатска улица. Се фали дека имал ресторан кој го претворил во седиште на партија?!?!

Тој е контроверзен лик, пред неколку години беше голем СДСМ-овец но откако не се договори со Заев за функција, сега се наметнува како конкуренција на Јанко Бачев и Димитар Апасиев, се обидува да се наметне како лидер на радикалната десница.

Ова е голема иронија, оние што го паметат од пред 20 години кога беше СДСМ-овски Латас, медиска ударна тупаница и бизнисмен, тогаш самиот во интервјуа се преставуваше како православен Албанец?!?!

Ова за што сега зборува е кога беше во притвот во Белград по потерница од Хрватска за финансиска измама со некоја од неговите фирми.

loading...

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

One-Punch Man

anime online Record of Ragnarok

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2 Episode 11

GoGoAnime How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 6

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)