Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството

БОМБА НА МИЛЕНКО: Никола Груевски е организаторот на настаните од 27 Април и ќе оди во затвор!

Во последната емисијата на Миленко Неделковски објавена на јутјуб Миленко за прв пат настапи со една крајно поинаква реторика и сериозни обвинувања кои никој можеби не ги очекувал од него.

Имено според Миленко Неделковски сите случаи покренати од СЈО ќе паднат, но тој од 27 Април на Јавното Обвинителство нема да падне, затоа што од сведочењата и записите на луѓето кои сега се во затвор, оние кои себеси се нарекуваат уставо-бранители, иако за него е малку смешно некој со маска кој влегол во Собрание да се нарече себеси уставо-бранител.

„Во организацијата на 27 Април има еден организационен комплот од луѓе, значи Чавков, Сашо Мијалков, пред се Никола Груевски, па и неколку луѓе околу Груевски и тие ќе одговарат за 27 Април.“ – вели Миленко Неделковски

Според Миленко, доказите во Јавното обвинителство кажуваат точно кој е организатор, а кој е пуштен низ вода. Како тие момци од типот на Југ, Горан и други се уствари изманипулирани, со колку началници комуницирале во полицијата, со колку високи функционери комуницирале…

loading...

online anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Fairy Tail

AnimeHeaven The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

anime streaming AnimeHeaven DARLING in the FRANXX (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime stream AnimeHeaven Your Lie in April